Новопоштинская• 21 января 2018
Old Palace Сахл Хашиш, отзыв?
Девочки,поделитесь кто был в этом отеле, понравилось? Особенно интересует пляж, были в Хургаде, так по 300 м по колено и одни ежи, а хочется нормальный пляж.
Спасибо!!
Головная• 21 января 2018
Ми були позаминулого літа. Загалом, нормально, номер дали з видом на море, без доплат, хоч був оплачений економ з видом на пустелю. Ремонт і меблі не новія але все функціонувало добре, прибирання хороше. Харчування- тут у нас проблеми були- у мене кілька днів шлунок болів, дітям особливого вибору не було, але в цілому, голодними не залишитесь. М´ясо, риба, рис, спагетті, випічка хороша. Пляж-класний, гарний захід в море, і діткам є де купатись, і дорослим - де пірнати. Пляж і територія готелю дуже чисті, персонал старається. Маленький риф з рибками і коралами. І загалом, дуже сподобався Сахль-Хашиш, променад для прогулянок, можна електрокар взяти і проїхатись по узбережжю пару км, площа фонтанів дуже гарна.
Дружная семейка• 21 января 2018
Ми були літом
Нам дуже сподобалося, і ставлення персоналу і їжа (для дітей теж окремо було), кожний день якась кухня світу була, навіть борщ варили)
Меблі номері не нові, але ми цілий день були на пляжі, верталися в номер вечером, мились, передягались і далі до 23:00 нас не було в номері.
Фойе готелю простл бомбезне!
Були аніматори, нашого гіперактивного сина постійно забирали, щоб ми могли відпочити і сходити на аквааеробіку, тренажери і т.д.
Контенгент: дуже багато німців, пара китайців, дві подружки з Англії та дві пари з Білорусії. Решта - наші, западенці, одна пара з Києва та Дніпра. Також на вихідні приїжджали єгиптяни-християни (тоді якраз Рамадан був, мусульман ми не бачили, крім персоналу)
Загалом ми хотіли щоб готель був спокійний, без крику шуму і т.д.
Захід в море - супер, пісочок чистенький.
Ми задоволені на всі 100%, якщо Хургада - тільки туди, нічого іншого пробувати не хочу.
Фойе готелю простл бомбезне!
Головная• 21 января 2018
До речі, так, якщо в Хургаду-то Сахль Хашиш, готель-залежно від фінансів.
Новопоштинская
• 21 января 2018
Ответ дляГоловная
Можу пізніше фотки кинути, якщо хочете)
Дякую!! Літом як температура повітря? Готель великий, не жарко ходити по территорії?
Головная• 21 января 2018
Ответ дляЛюблю Поумничать
Нормально, якщо в обід (з 11 до 4 дня) в номері сидіти (ми у серпні були), а сама територія невелика, спеку не надто відчували.