Забагаловка• 29 января 2018
ЗАК,допоможіть
Дитині 3р.насмарк,очі закисають,горло норм,дихання чисте.відхилення в аналізі -еозинофіли 8,лейкоцити 13.9
Кукусик• 29 января 2018
А врача не пробовали вызвать? Кстати, так корь начинается. Закисание глаз один ищ симптомов.
Забагаловка
• 29 января 2018
Ответ дляКукусик
викликали,здали аналіз.2 день хвороби
Алиса в стране Советчица• 29 января 2018
Ответ дляМаруська Му
Сегмент 52,палички 3,рок 11,гемоглобін 123,лімфоцити 33
Бактериальная инфекция у ребенка. Где же там норма?
Ответ дляМаруська Му
обов’язковий антибіотик?
Показания к нему есть, но решать должен толковый врач.
Пешеходик• 29 января 2018
о і в мого малого така віруска була, очі закисають і ніс закладений, левоміцетин по 1 карлі 3р. в день капали, днів 4 і в носик хьоюмер червоний+дефлю сільвер, і по5 капель 3 р в день синупред , очі швидко пройшли, а от з носиком....... мучимося
лор каже багато з такою вірускою зараз хворих;(
Пешеходик• 29 января 2018
Ответ дляМаруська Му
І вийшли без антибіотика?
це і є місцевий антибіотик, бактеріальний коньюктивіт по іншому і не пролікується
це призначав педіатр+ мілт
лор призначив для носика це , що я вище написала
хоч лор і каже .що це віруска, але можливо така , яка провокує бак.інф. ока
зараз вже читаю, що так і вірусний коньюктивіт міг дати про себе знати, тоді лікар як сказала і так і робила, бо під нижньою повікою аж збиралося таке біленьке, день покапала і вже був результат, а от ніс... то зараз в лора доліковуємо