Единорог помог• сегодня в 13:56

Хто в Польщі з дитиною і не працює

Що будете робити з відміною медицини?
Репетиторша• сегодня в 15:21
Ответ дляЕдинорог помог
ні, бо я не безробітна
Кто хотел уже давно в Польше нашел работу. И на няньку хватает и на медицину.
Репетиторша• сегодня в 15:22
Ответ дляКумася
Ну тоді переїжджати, якщо у вашій місцевості немає роботи зовсім.
не хоче!
автор Единорог помог • сегодня в 15:22
Ответ дляХвилювАллочка
Вы работодатель? Вы можете поднять уровень зарплаты? Не услышала за счёт чего Вы 4 года жили в Польше не работая.
У меня 2 детей. В той стране, где мы живём, нет никаких пособий. Я работаю на заводе.
працюю на українську компанію онлайн, зп вище польської мінімалки.
крім цього, дитина хворіє ДУже часто
ХвилювАллочка• сегодня в 15:23
Ответ дляЕдинорог помог
крім цього, дитина хворіє ДУже часто
Что Вы хотите услышать на форуме? Реально, что? Чтобы Польша ни за что просто так озолотила деньгами? У Вас есть доход онлайн, оплачивайте из него страховку.
Кумася• сегодня в 15:24
Ответ дляРепетиторша
не хоче!
Ну якби третього варіанту немає, або переїжджати, або жити на українську зп і купувати страховку.
автор Единорог помог • сегодня в 15:24
Ответ дляХвилювАллочка
вкотре переконуюсь, що нікого немає навколо гірше від своїх
Репетиторша• сегодня в 15:24
Ответ дляХвилювАллочка
Автор хочет по черному работать, и льготы от поляков получать, не работая при этом.
автор Единорог помог • сегодня в 15:25
Ответ дляРепетиторша
угомоніться і вийдіть з моєї теми
Репетиторша• сегодня в 15:25
Ответ дляЕдинорог помог
угомоніться і вийдіть з моєї теми
Удалено администрацией...
ХвилювАллочка• сегодня в 15:26
Ответ дляЕдинорог помог
Считайте нас какими-угодно плохими. Поляки ’в захваті’ от Ваших запросов.
Чарівна патика• сегодня в 15:27
Ответ дляЕдинорог помог
Не беруть
А за что живете? Аренда, питание?
Душа компанії• сегодня в 15:33
Ответ дляЕдинорог помог
крім цього, дитина хворіє ДУже часто
Змінити місто, де квартира дешевше ніж 3 тис., багато в Польщі міст таких, ось і буде вам на страховку.
sur_sur• сегодня в 15:40
Ответ дляЕдинорог помог
українська зарплата. впритик. а тепер не знаю як. хіба не їсти
За кордоном перебувають мільйони українок з дітьми, як вони живуть, є статистика, скільки померло від голоду?
Садоводница• сегодня в 15:42
Ответ дляКумася
В ужонд праці не пробували встати?
А що ужонд праці пропонує?)
Кумася• сегодня в 15:44
Ответ дляСадоводница
А що ужонд праці пропонує?)
Роботу :)
Щастя-здоровля• сегодня в 15:48
Ответ дляРепетиторша
Для неработающих халявщиц отменили.
Польська ’безкоштовна медицина’ - халява? Ха-ха, бажаю Вам такої: 2 рази зверталась з дитиною до лора запропонували чергу місяць, до окуліста - рік
Щастя-здоровля• сегодня в 15:58
Ответ дляЕдинорог помог
та польська зп не дасть вижити самій мамі з дитиною насправді
Так і є нажаль, якщо мама не має висококваліфікованої спеціальності. Але ж Ви тут нічого не доведете, все, що за кордонами України - халява. Почитайте краще спеціалізовані форуми, наприклад фб ’ мой ребенок студент в Польше’. Там обговорювали варіанти страховок, наче є бюджетні до 100 зл.
язззззь!!!• сегодня в 16:10
Ответ дляЕдинорог помог
Я написала: зп в Польщі 3000 злотих, житло 3000+. Не всі мають чоловіків, які повтікали!
А ваш чоловік де? Чому не допомагає. Чи все ж таки втік?
Щастя-здоровля• сегодня в 16:11
Ответ дляХвилювАллочка
А чому їм не бути в захваті, я залишаю в Польщі 2-3 тис дол, зароблені в іншій країні. Вважаєте, що це погано впливає на їх економіку?
Щастя-здоровля• сегодня в 16:13
Ответ дляСадоводница
А що ужонд праці пропонує?)
Бере на облік і платить за вас податки на медицину.
ХвилювАллочка• сегодня в 16:14
Ответ дляЩастя-здоровля
Вы автор? Почему поляки должны оплачивать чужую медицину? Если есть 3 тыс. долларов, то страховку точно можно купить.
автор Единорог помог • сегодня в 16:24
Ответ дляязззззь!!!
не маю чоловіка
Оце фіфа• сегодня в 16:27
Ответ дляРепетиторша
Только для работающих оставили, и это правильно считаю.
Для работающих всегда и была это на равен с поляками
Мост_Устал• сегодня в 16:29
Ответ дляНепереможна
То їдьте в Німеччину
Якось ви ж чотири роки сиділи
Немцы уже тоже не лохи, после Польши уже не принимают. И так долго брали всех халявщиков гастролеров, кто получал защиты в других странах, а как халява там кончилась, то побежали в Германию
Мост_Устал• сегодня в 16:31
Ответ дляЕдинорог помог
у вас є - то працюйте. після польської зп на прибиранні будете мати після оплати житла 10000 грн., от і живіть на них в місяць з дитиною
Классная логика халявшика, раз мало останется, то пусть за меня из бюджета страны платят за налоги работающих?
язззззь!!!• сегодня в 16:43
Ответ дляЕдинорог помог
Їдьте в Ужгород, там житло дешевше,страховку не треба платити. Чи ви звідти виїхали?
Садоводница• сегодня в 16:44
Ответ дляЩастя-здоровля
Ок, а далі що? В ужонді праці якщо стоїш без виплат 800+ не дають
Садоводница• сегодня в 16:44
Ответ дляХвилювАллочка
Какие поляки? Наши украинцы оплачивают и этого хватает на всех украинцев. Налоги тут будь здоров
Садоводница• сегодня в 16:46
Ответ дляКумася
Роботу :)
Не пропонує, якщо в місті де живеш немає роботи. Або якусь хрєнь по типу забоц скота жінці, праця в сусідньому місті з 4 ранку...
автор Единорог помог • сегодня в 16:47
Ответ дляСадоводница
800+ я і не надіюсь вже, а от без медицини страшно