Королева спама• 11 марта 2018

Наболіло...

(У шлюбі 10р.є 2 літра.)Постійне порівняння,що до інтимного життя.І те не так і се не то.я вся у роботі, діти, побут .А також маю підпобіток ( більшість вишиваю у ночі).До сексу ставлюся помірно. Є добре,немає , ну і нехай.Для нього потрібно по два три рази на добу, і так завжди.А як у вас ? Теж так часто.Після кожної відмови, сварки..І так сьогоднішні інтимні стосунки закінчились емоційним конфліктом. Я обурилась від слів..Всі жінки як порно зірки ..а ти??? Що ти знаєш у цьому.Я запитую:ти мене з ким порівнює..А він:ти думаєш ти у мене одна....От і заявка...Я промовчала ..І пішла у іншу кімнату...сльози образи захлинають. Ось так...живеш з людиною і не знаєш що від нього чекати.
Як ви задовільняєте своїх?
автор Королева спама • 11 марта 2018
Ой....Є 2є діток
Просто Филя• 11 марта 2018
Да не легко вам
Заикальница• 11 марта 2018
Ответ дляКоролева спама
Ой....Є 2є діток
Нє, ну 2 літри значно полегшують завдання...
лаМпочка• 11 марта 2018
Мой мужчина старается сделать так,чтоб обоим было хорошо и комфортно, а не вымогает секс по 3 раза в день, чтоб было только так, как ему нравится.
Если вы у него не одна и его на стороне удовлетворяют - чего он к вам тогда лезет?
Говорите с ним серьезно и ищите компромисс. Он вам не начальник.а партнёр поддержка опора и друг. А нет - значит, не ваш это человек
Кондуктор троллейбуса• 11 марта 2018
Мій теж вважає,що всі жінки хочуть інтиму по три рази на день.От прям бісить! Так і хочеться опитування зробити ( при подібних даних:: сім´я,робота)і тикнути носом в результат
3@йk@• 11 марта 2018
Ответ дляКоролева спама
Ой....Є 2є діток
Як це два-три рази на добу? Він скоростріл? Чи безробітний? У нас з і ласками і прелюдіями 2-3 години секс. То два рази на тиждень, нечастіше.
Дядя Жора• 11 марта 2018
я бы тоже каждый день не смогла, хоть и люблю секс.
автор Королева спама • 11 марта 2018
Ответ для3@йk@
А так...на роботу просинаєтьсяо 5.00 і мене будить ...мол.ти повинна.Приходить...давай.лягаєм в ліжко: то що ти мене не хочеш? Як бачить що я ще вишиваю то і в другій ночі ...та ходи вже до мене...І таке от.А щодо тривалості по 30хв.і немає ніякої прилюдії.((((((((сумно..Я відчуваю себе ’ паличкою виручалочкою’
Просто Филя• 11 марта 2018
Ответ дляКоролева спама
Странный ваш супруг ,вы не вещей чтоб так обращаться Вы в первую очередь Мама человек ,разве ему сомому приятно Запрыгнуть как бык ,чтоб ему любимому было хорошо Увы мне это не понять
Перловая Кашка• 11 марта 2018
Коли не хочу, не даю НІКОЛИ. А моє бажання залежить від чоловіка. Це в голові. Якщо є претензії, образа, втома, виснаження, який нафіг інтим. Після таких слів про інших жінок, він и до мене не торкнувся більше.
Якщо по темі то 1-3 рази в тиждень. На відпочинку можебути щодня.
Olgoosha• 11 марта 2018
Как мне Вас жаль, простите!
Не потому, что Вы вызываете жалость...
Мне Вас жаль, как женщину!
Что это падло может Вам такое сказать!
Что, судя из его высказываний, недостойных мужчин, мужчину своего Вы так и не нашли, хоть и мужняя жена!
У меня 3 раза на день, и 5 может быть. Но, откажи я, никто меня не оскорбить. И у нас по месяцу разлуки. Работа месяц через месяц. Я люблю секс.
Суть вообще не в этом!
Сумей он Вас завести, и Вас бы от этого дела не оторвать!
С первым мужем было не так. Было несколько раз в неделю, но долго и красиво. И тогда я любила и хотела так! Сейчас быстро и много, и мне так тоже нравится! Но...!!!!!! Откажи я - никто себе не позволит меня осудить! А сказать то, что сказали Вам... Фу! Гнида!!! Простите!!!! Хорошая Вы! Никто Вас не ценит!
Просто Филя• 11 марта 2018
Может не вам надо подрабатывать ,а ему работать на двух работах Чтоб замаялся ,глядишь поменяется в другую сторону
Тушь для2го класса• 11 марта 2018
У нас був такий сусід . Це хвороба така. Так він свою жінку до самої глибокої старості того. Коли він помер, то вона аж зітхнула- казала хоч віддихну.
І ніякого простатиту. І пісюнець в старого стояв ..
нам також сусідку було дуже шкода.
автор Королева спама • 11 марта 2018
Дякую , кому за підтримку.а кому за розраду.
Просто Филя• 11 марта 2018
Ответ дляКоролева спама
Автор себя тоже надо любить ,и не позволяйте чтоб он к вам так относился
Роллс-Ройс• 11 марта 2018
Хамло ваш муж. Так и скажите ему. Если он вас не может завести, какой секс 3 раза на день? Я бы после таких слов за дверь выставила, пусть чешет к порнозвездам подумать
Просто Филя• 11 марта 2018
Ответ дляРоллс-Ройс
правильный ответ
Виолала• 11 марта 2018
Ответ дляКоролева спама
В 5 утра будить чтоб перепихнуться? В это время самый крепкий сон. Он вас к сожалению ни во что не ставит. Сказал, Щорса мая ещё когось. Ну и ладушки. Ответили бы- я рада за тебя и чего плакать?
Виолала• 11 марта 2018
Ответ дляПросто Филя
Вот в самом деле
3@йk@• 11 марта 2018
Ответ дляКоролева спама
Тобто без кунілінгусу так і живете? Ви хоч якесь задоволення отримуєте від сексу? Якщо ні, то говорять з чоловіком на цю тему.
Белый Лосик• 11 марта 2018
После его слов вас волнует, как другие своих мужей удовлетворяют? Катился бы он у меня на четыре стороны к своим порнозвёздам.
Просто Филя• 11 марта 2018
Ответ дляВиолала
Вот в самом деле
Olgoosha• 11 марта 2018
Ответ дляТушь для2го класса
нам також сусідку було дуже шкода.
Та нияка це не хвороба, це, навпакы, зализне здоровья!)))))))
Дверной_Проем• 11 марта 2018
Ответ дляКоролева спама
Ой....Є 2є діток
Деткам сколько лет ?
Дверной_Проем• 11 марта 2018
Ответ дляКоролева спама
Вы с Западной Украины?
Ку ка ку ка ку• 11 марта 2018
Козел обыкновенный
автор Королева спама • 11 марта 2018
Ответ дляДверной_Проем
Деткам сколько лет ?
автор Королева спама • 11 марта 2018
Ответ дляДверной_Проем
Вы с Западной Украины?
Так...