Сусідка знизу• Изменено сегодня в 01:34
Ви ревнуєте бувшого чоловіка?
Розлучились після 22х років шлюбу.
Майже рік, він такий щасливий, до мене веселий як ні в чому не бувало говорить, бачимось рідко. Але так накриває мене після тих зустрічей, знаю в нього зʼявилась інша. В мене нікого немає і не хочу. Як так можна обнулити все , всі роки…
Навіть у Фейсбуці дві фотки спільні були десятилітньої давності і то бачу на днях видалив. Що вони йому заважали, це ж частина життя, спільні діти, так багато подій.
Дуже боляче дівчатка( Я ніби вже відійшла, але приходив до мене по справах, хвилин 5 був і так мене накрило. Треба не пускати його в квартиру.
Чи то ревність чи біль чи жаль, не знаю, реву два дні(((
В кого таке було? Як витримали?
Твоя космішна• сегодня в 02:41
Ответ дляСусідка знизу
44 йому. Ще й жаліється мені на проблеми своі, бо знає що я завжди відгукуюсь, просто по-людськи, а він все життя користувався і зараз продовжує. А я не можу твердо послати. Скільки раз посилала і блокувала, він знов з далеку, через дітей… і такий хорошенький… не хоче втрачати контроль от і дьоргає як може
Зареэструйтеся на сайты знайомств, походіть на побачення.
Вам треба переключитися. І відновити себе.
Згадайте, чим би хотіли займатися...
Ви забули, що Ви - жінка.
Він до Вас, як до мами ходить.
Хочете бути йому мамою?
Згадайте, чим би хотіли займатися...
Ви забули, що Ви - жінка.
Він до Вас, як до мами ходить.
Хочете бути йому мамою?
Сусідка знизу
• сегодня в 02:50
Ответ дляТвоя космішна
Згадайте, чим би хотіли займатися...
Ви забули, що Ви - жінка.
Він до Вас, як до мами ходить.
Хочете бути йому мамою?
Згадайте, чим би хотіли займатися...
Ви забули, що Ви - жінка.
Він до Вас, як до мами ходить.
Хочете бути йому мамою?
Про маму це точно)
Я маю просто бути щаслива, що він є, не важливо з ким
От він так собі і думає про мене)
Він так себе і поводить, спілкується ніби я безумовно маю його чути.
Стосовно чоловіків, не хочу поки нікого, щоб за двома потім плакати😂
От він так собі і думає про мене) Він так себе і поводить, спілкується ніби я безумовно маю його чути.
Майская киска• 2 часа назад
Ответ дляСусідка знизу
Дякую) Він гроші в мене приходить позичати, уявіть… Хоч заробляє досить, але вічно не вистачає🤦♂️
Не давайте.)
Скромняшка• 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
Він ні разу не просився назад, ні разу не сказав що йому шкода… як чужі люди розійшлись. А він зараз спілкується весело, як ні в чому не бувало
если бы у вас был молодой Ашот вы бы так не реагировали.
жалеть о бывшем все равно что об использованной туалбум.
Скромняшка• 1 час назад
не пускайте его к себе домой,еще и вскользь скажите что вы не одна - потому визит нежелателен.
Сама купляю квіти• 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
Я його не виню, навпаки знаю немає там за ким шкодувати. Але він сам - то машину йому дай на день, то техпаспорт в діі на нього зроби… то гроші йому не вистачає. Невже він не розуміє що мені важко ці контакти, а йому просто байдуже що мені ще болить
Нет, Не понимает. Скажите просто: Вася, иди нах, пусть тебя твоя новая кикимора нянчит. Сразу как пошепчет.
Сама купляю квіти• 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
Да, я такою все життя була в сімʼї, відповідала за все, гроші відкладала, про сімʼю думала про всіх.., Надоїло в сімʼю грати- тому і розійшлись.
А він ніби не розуміє що робить
Всё он прекрасно понимает. И пользуется вашей безотказностью.
Почему нет, если это работает на ура. Там у него ’любоф’, а тут все бытовые вопросы можно порешать, еще и деньжат стрельнуть.
Сама купляю квіти• 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
Вот. Вы уже осознали проблему - это половина успеха.
Выздоравливайте от этих больных отношений.
И да, ’я уже ничего не хочу’ - это от того, что вас заездили, и дети, и этот наглый хитрожопый мужик. Нормальная женщина после развода чистит перышки, расправляет крылья - и хочет жить и летать.
А Вы этот чемондан без ручки и дальше подолжаете на себе тянуть, при том, что вам от этого плохо и больно. Сбросьте с моста этот балласт.
Пусть он Вам с детьми деньги носит, а не у вас одалживает.
Засомневаю• 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
а нафига вы ему еще деньги одалживаете?
Он и так сияет, щебечет, появляется на вашем горизонте, еще и денег просит взаймы? А вы после всех его визитом от обиды места себе не находите? Зачем это вам?
Працівниця року• 1 час назад
Ми розлучені 10р, я живу за 500км, не бачимось, але він раз-два на рік бере малого до себе, вже втретє одружений, друга дружина після розлучення знайшла мене...спілкуємось іноді, і тут він набрав мене, говорили про гроші, не буду вдаватися у подробиці і тут мене накрило, підійшлв такий комок під горло, я блювала, мене нудило 2 доби. Не хочу його ні чути, ні знати про нього. Я вже все щабула, а тут він нагадав....Я так нікого ненавиділа у своєму житті
Фоточки нема• 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
Автор, я така сама. Майже 20 років шлюбу, і нарешті я вільна.
Ви не уявляєте як я свободою дишу, розмовляю, танцюю, ходжу на побачення, одягають, посміхаюсь
Чоловік злий на мене звісно, але я намагаюсь з ним не бачитись зайвий раз.
Автор, обнуляюься ці роки шлюбу аж бєгом. Коли людину не кохаєш і коли вона не потрібна у житті.
Мені ніколи не було зрозуміло оте шлюбу на все життя. Навіщо він на все життя ?
🤷♀️
Людина в 25 років одна, а в 40+ зовсім інша. І їй потрібні інші люди поряд, з´являються інши пріоритети, це нормально
🤷♀️
Друг бобер• 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
Не можна чоловікам гроші позичати
Друг бобер• 1 час назад
Ответ дляСусідка знизу
Я. Але він поіхав в інше місто, рік жив там, мене не кликав до себе. То ж розлучення було скоріше- я взяла відповідальність і прийняла рішення яке було очевидним. Він каже, що це я винна, але він навіть не спробував щось врятувати, я розуміла тоді, що ми чужі. Але важко і сумно що 22 роки і така байдужість з його боку
Бо Ви не жінка, а баба-кінь. Такі чоловікам не цікаві. Ви самі дозволили собою користуватися
ЛолитаНеРазлита• 56 минут назад
Ответ дляСусідка знизу
Мадам знает толк в извращениях...
Ответ дляСусідка знизу
Нахуй шлите! Можна мысленно, а вслух - вежливо нет, если иначе тяжело.
Пользует вас. Скот. Даже после развода. Мразота
Фиона Шрековна• 26 минут назад
Ответ дляСусідка знизу
Не знаю чем его вы достали,но я чувствую как ваш муж после развода,и дело вообще не в новых отношениях.И фотки меня не интересуют и все как прошлая другая жизнь
17 лет в браке были
Фиона Шрековна• 24 минуты назад
Ответ дляСусідка знизу
Нет,это вы не хотите терять контроль и держите иллюзию что без вас никак
Черговий по кухні• 18 минут назад
Ответ дляСусідка знизу
Я просто звикла що він не чужа людина. Так швидко не можу. У нас діти він допомагає, що потрібно. Але боляче, що я йому байдужа, а він мені ще ні
Ну так вы были инициатором развода. Зачем ему любить ту, которая прекратила с ним отношения? По-женски я вам очень сочувствую, но это было ваше решение.
Трейдер кріпти• 16 минут назад
Ответ дляСусідка знизу
Дивіться. Ситуація зрозуміла. Вас дуже сильно не влаштовувала емоційна байдужість чоловіка до вас особисто у шлюбі. Ви з ним розлучилися. Для чого? Щоб чоловікмне мав на вас ніякого емоційного впливу. Йому і в шлюбі було до вас байдуже, розумієте? А ви хочете, щоб після шлюбу він пошкодував, включився, дав вам потрібну емоцію!
Ваша задача - перестати жити придуманими ілюзіями щодо цього чоловіка, в очікуванні його реакції або емоції. Вони вам насправді не потрібні! А потрібно жити своє життя, так, як ви дійсно хотіли б його прожити, з такими стосунками, які вас надихають.
З чоловіком залиште партнерські стосунки щодо дітей і все, без зайвих ваших очікувань. З ким він там гуляє - то вже не ваша історія, навіть не думайте у той бік. Все в вас класно вийде, головне правильний внутрішній настрой.
Тримайте кукуху і вчіться виставляти власні кордони. Не робіть того, що вам не вигідно, це дурна доброта
Черговий по кухні• 14 минут назад
Ответ дляФоточки нема
🤷♀️
Это потому, что вы поверхностны. Так бывает.
Трейдер кріпти• 9 минут назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Абсолютно ні! Жінка молодець, має право жити як хоче тепер. Вона нічого чоловікові колишньому не винна. До чого тут ’поверхностная’ взагалі?
Якщо з чоловіком жити гірше і важче, ніж без нього, то вибір очевидний. Жаліємо ми тільки за власними ілюзіями
Пройдіть терапію і дайте собі час. Ви теж можете починати нові стосунки і сяяти, бути щасливою жінкою. Колишніх чоловіків часто тригерить коли колишня жінка щаслива з новим чоловіком, і коли краще виглядає і тд. Бо це демонстрація того, що він не ахті, для нього самого. Загалом, не чіпляйтеся за концепцію, що хтось десь став жити краще після розлучень. Це нешвидкий процес, і вимагає багато енергії і інтелекту. В нас часта картина з одних стосунків в інші, але питання, чи якісні кожні нові стосунки? Чи всі минулі граблі ви носите за собою?
Фоточки нема• 6 минут назад
Ответ дляЧерговий по кухні
😆
Я себя люблю просто больше чем других.
Мужиков на свете миллиарды, а я одна у себя.
Мне не комфортно больше, я разлюбила, значит ✋️
Я себя люблю просто больше чем других.