Єдина Країна• 12 марта 2018
За скільки продати коляску для двійні
Купляли новою , катались до півтора року , але так як живем в селі не берегли зовсім . тримали на дворі , часто під сонцем , тому вигляд має потрьопаний і знищений, ремонтували колеса передні , було пробите , загублені аксесуари такі як дощовик ,сумка. Купляли за 6000,/думаю покласти 500 ,просто щоб не заважала чи заиало/забагато ? І взагалі чи буде попит на бу коляску не в ідеальному стані?
Единая страна!• 12 марта 2018
По вашему описанию.... То ШО там продать!?Отдайте!!возможно кто то заберет для дачи или села.
Єдина Країна
• 12 марта 2018
Ответ дляЕдиная страна!
Для двійні , на таку не дуже є попит , тай стан робочий там на 90 пр. , просто вигляду нема