сама себе прекрасная• 20 марта 2018
Е декларація !
Вже другий день не можу додзвонитися на гарячу лінію .
Другий рік в декретній відпустці минулого року все було добре .
Цього року виникли проблеми загубився цифровий підпис і ключ, щоб відновити потрібна електронка .
А електронка яндекс юа .
Написала лист. Коли відпишуть не знаю .
Хто ім писав як скоро написали відповідь ?
А електронка яндекс юа .
Написала лист. Коли відпишуть не знаю .
сама себе прекрасная
• 20 марта 2018
Ответ дляКоролева красоты
Ідіть і купіть новий ключ
Через Яндекс Ви вже ніколи не відновите
ключ у мене є мені пошту змінити потрібно
lisenok_8282• 20 марта 2018
Ответ дляВишнёвая Леди
так может ваш ключ уже недействителен. я в прошлом году брала ключ в Приватбанке. Он действителен только год. Закажите себе через Приват 24 новый ключ. Это полчаса времени.
Аноним_1434• 20 марта 2018
Ответ дляВишнёвая Леди
через приват 24...я так сменила почту
Королева красоты• 20 марта 2018
Ответ дляВишнёвая Леди
То в чому проблема ?створіть собі нову почту (українські браузери ,наприклад Ukr.net, або gmail
Якщо є ключ ,пам’ятаєте пароль ,заходьте в свій особистий кабінет (профіль) і змінюйте свою електрону пошту,там є така функція. Чи я чогось не розумію ,Вам же потрібно просто змінити електронку , до якої прикріплений ключ ,правильно ?
сама себе прекрасная
• 20 марта 2018
Ответ дляlisenok_8282
третій раз пишу КЛЮЧ у мене є ! Мені пошту змінити потрібно . Дякую
lisenok_8282• 20 марта 2018
Ответ дляВишнёвая Леди
то ви же пишете - загубився. вот и сделайте себе новый. зачем вам возобновлять старый???
сама себе прекрасная
• 20 марта 2018
Боже Мій !
Цифровий підпис і ключ є але щоб на нього увійти потрібно зайти на ту пошту а я не можу на неї зайти бо вона заблокована
сама себе прекрасная
• 20 марта 2018
Ответ дляКоролева красоты
пошта українська є але щоб іі змінити потрібно зайти на яндекс
Королева красоты• 20 марта 2018
Ответ дляВишнёвая Леди
Ні,не потрібно
Хто таке Вам сказав ?
Королева красоты• 20 марта 2018
Автор,прочитайте те,що пише НАЗК.Ще раз повторюю ,якщо маєте ключ і пам’ятаєте пароль ,заходите на сайт НАЗК в розділ декларації,в свій особистий кабінет ,і міняєте свою електронку ,просто пишите нову,на нову прийде підтвердження,перейдете по ссилці і буде Вам щастя )А взагалі не тягніть ,заповнюйте декларацію ,залишилось мало часу .
сама себе прекрасная
• 20 марта 2018
Ответ дляКоролева красоты
я не можу перейти у мій профіль якби це було так лекго не писала би сюди !
Цветочница• 20 марта 2018
У меня почта яндекс.ру и был утерян ключ. Я в приват 24, сделала новый ключ, пыталась зайти заполнить , но не пропускало до заполнения декларации...я написала в службу поддержки что у меня новый ЕЦП и почта яндекс.ру...что хочу сменить на новую укр.почту...спустя 5 дней мне пришел ответ, что почта изменена. Дозвонится тоже не могла.
сама себе прекрасная
• 20 марта 2018
Ответ дляЦветочница
ось це та відповідь заради якої я написала! дякуюююююю!