Смурфетта• 25 марта 2018
Подскажите сайт где посмотреть какая школа закреплена за адресом.
Пожмаковна• 25 марта 2018
к вам никогда не приходили со школы? они же каждый год ходят переписывают детей
Царевна Лягушка• 25 марта 2018
И Голосеевский неудел по сей день. Не зря говорят , что рыба гниет с головы - какое упражнение, такие и школы-садики
Техпаспорт на медузу• 25 марта 2018
Ответ дляЦаревна Лягушка
Вот вот.
Тоже жду Голосеевский
Дарницький район
Щоб знайти в своєму місті, треба подивитися сайт районнного управління освіти свого району чи районної державної адміністрації району свого міста. Там в списку документів шукати розпорядження.
Або на сайтах шкіл пишуть територію обслуговування і посилаються «згідно розпорядження Y такої-то районно державної в місті Х адміністрації» і по цих назвах теж можна розпорядження знайти.