Аноним_1443• 25 марта 2018
Дубль 2 Michael Kors
Дівчаточка ще раз прошу Вашої допомоги ,бо хочу замовити сумочку сьогодні ,так як акція закінчується,вже оприділилась була на фото 1 ,але мені здається що вона трохи малувата і думаю чи там хоть щось поміститься ,бо в мене такої маленької ще не було,а фото 2 трохи вища може буде більш практична,буду вдячна за будь яку пораду
Результат:
вже голосів:
25 (59.52%)
Фото 1 ,Розміри 23 см-10 см-5 см
17 (40.48%)
Фото 2,Розміри 21 см-14 см-5,7 см
Украиночка• 25 марта 2018
у меня сумка как на фото 1 в другом цвете, помещается кошелек большой , телефон, ключи, косметика первой необходимости)
Аноним_1443
• 25 марта 2018
Ответ дляВумна вутка
какая цена сейчас?
проголосовала за первую.
Перша 111 у.е,друга 133 у.е
Аноним_1443
• 25 марта 2018
Ответ дляУкраиночка
У вас такі самі розміри,бо я бачу що вони є в різних розмірах
Аноним_1443
• 25 марта 2018
Ответ дляНе куру
Цена? Дайте ссылку пожалуйста на акционные модели
На офіційному сайті
Непогодка• 26 марта 2018
Ответ дляСережкинаЯ
оприділилась
Простите, слово рассмешило.
Мне первая интереснее
Простите, слово рассмешило.
Мне первая интереснее
Правильно - визначилась!