Трахтибидох• 30 марта 2018
Кожен день я реву
В мен така прекрасна дочка, а я не насолоджуюсь нею, я постійно нещасна.
Дівчата, я не подарунок, але чоловік має мене за ніщо. В декреті, повністю залежна від нього. Квартира спільна, пле він іти не хоче, виганяє мене, слова погані, деякі дні все нормально, а деякі хоч вішайся коли випє. Посиійно чіпляється коли випє. Гроші то дає то не дає. Я живу в хаосі. А дитинка бачить ці всі сварки. Я просто відчуваю, що не витримаю, в мене нема сил ні бути тут, ні іти. Він квартири з дочкою нам не залишить, а зараз вникати в судові розборки я не витримаю. Як мені вижити?
Накладные мюсли• 30 марта 2018
Ответ дляТрахтибидох
Яке заспокійливе..я груддю ще кормлю дитину
Чекайте значить садочка, ідіть на роботу, жити до батьків , чоловіка ігнорте, і харош ривіть!
Пышечка• 30 марта 2018
Ответ дляТрахтибидох
1 рік. Пє час від часу. Але не алкоголік поки.
оооо как всё запущено
Трахтибидох
• 30 марта 2018
Ответ дляПростоБелка
Автор ,вы с Западной Украины? Какой доход хоть у мужа?
Не мало...