Трахтибидох• 30 марта 2018

Кожен день я реву

В мен така прекрасна дочка, а я не насолоджуюсь нею, я постійно нещасна.
Дівчата, я не подарунок, але чоловік має мене за ніщо. В декреті, повністю залежна від нього. Квартира спільна, пле він іти не хоче, виганяє мене, слова погані, деякі дні все нормально, а деякі хоч вішайся коли випє. Посиійно чіпляється коли випє. Гроші то дає то не дає. Я живу в хаосі. А дитинка бачить ці всі сварки. Я просто відчуваю, що не витримаю, в мене нема сил ні бути тут, ні іти. Він квартири з дочкою нам не залишить, а зараз вникати в судові розборки я не витримаю. Як мені вижити?
Накладные мюсли• 30 марта 2018
Ответ дляТрахтибидох
Яке заспокійливе..я груддю ще кормлю дитину
Чекайте значить садочка, ідіть на роботу, жити до батьків , чоловіка ігнорте, і харош ривіть!

Пышечка• 30 марта 2018
Ответ дляТрахтибидох
1 рік. Пє час від часу. Але не алкоголік поки.
оооо как всё запущено
Погадаю• 30 марта 2018
а какие поводы? что его не устраивает?
автор Трахтибидох • 30 марта 2018
Ответ дляПростоБелка
Автор ,вы с Западной Украины? Какой доход хоть у мужа?
Не мало...
азалия1• 31 марта 2018
Ответ дляЯйцеголовая
так придешь с работы - а тут дома сидит, не работает и ноет. Тут и не пил - так запьешь с горя
Вы знаете, я не верю, что был он такой расчудесный и в один миг превратился в монстра. Значит уродом и был...
азалия1• 31 марта 2018
Ответ дляТрахтибидох
Вы хотите сказать, что до рождения ребенка он не пил, Вас на руках носил, хорошо зарабатывал и т.д. и т.п ? Извините, не верю !!!!!!!