Зачасту ,слухаючи пісні з ютюба, ловлю себе на думці,що для мене все ж таки мелодійніші,проникливіші пісні українською мовою.Досить багато людей вважають що вона ніби створена для пісень...Як ви важаєте та якій мові віддає перевагу при прослуховуванні пісень?Прохання не сваритись ...Адже тут не політика в основі питання,а те що ближче вам до душі)
Результат:
вже голосів:
25 (65.79%)
українська мова наймелодійніша в піснях
7 (18.42%)
полюбляю пісні російською,вони більш мене беруть за душу
6 (15.79%)
ваш вариант(можливо ви любитель пісень на іншій мові)
Ответ дляmamba:)
Боюсь, что те , кого я перечислила, это все известные мне украинские исполнители )). Но обязательно послушаю все упомянутые тут песни, так что благодарочка за тему))
Для вас разные направления так сказать
ЦыбаФу• 22 сентября 2013
Ответ дляpretty.bozhenko
муж любит)
у ламы мне нра произношение, оно оч близко к польским звукам.