Янка-угомонись• 13 апреля 2018
сон про вишитий рушник і намальовану квітку. і про плаття.
рроз’ясніть мені сон, може хто розбирається. дуже якось дивно.
приснилось що одна знайома стоїть дивиться у дзеркало в моєму платті, плаття нове, гарне, сіре з білим такого приємного сірого кольору, довге, незвичного пошиву. наче їй непогано але мене мучить шо то ж моє ж, неношене. я кажу - тобі не йде, завелике. вона із злом скидає і віддає плаття мені, а оскільки я в цей час чомусь сиджу чи лежу на підлозі то вона кладе плаття мені на підлогу.
потім дивне щось. ніби я стою біля своїх воріт, якісь люди. і двоє мужчин поруч. я намалювала тюльпан у блокноті, дивлюсь а у одного з мужчин точно такий намальований, ми порівнюєм - один в один тільки в нього трохи більший. зліва від мене ще один мен і в нього теж такий же здається тюльпан, він хоче порівняти з моїм але мені байдуже.
і потім мені хтось дає в руки рушник, такий наче аж полиняний, негарний, я його розвертаю з кимось - а то красивий довгий білий з червоною дрібною не яскравою вишивкою новісінький рушник.
Сладкий лимончик• 13 апреля 2018
вы реально думаете что это кто-то прочтет до конца и это кому-то интерестно? меньше кушайте на ночь и не будет ерунда сниться.
Янка-угомонись
• 13 апреля 2018
Ответ дляСладкий лимончик
ну ви ж для чогось то сюди зайшли ))))
так і ще хтось може зайде, є люди які в це вірять і в цьому розбираються )))))
Петя-петушок• 13 апреля 2018
Ответ дляЯнка-угомонись
ну ви ж для чогось то сюди зайшли ))))
я бы про тюльпаны трактовала, как два претендента на ваши руку и сердце
Янка-угомонись
• 13 апреля 2018
Ответ дляПетя-петушок
ого, аж так! спасибо!
Мартиненко Наталія• 13 апреля 2018
Квіти символізують Вашу красу. Мабудь в реалі хтось порівнює Вашу красу з іншими жінками. Тюльпанів були три - цифра три символізує що у Вас є творча жилка. Плаття символізує як Ви самі себе сприймаєте, це Ваше світосприйняття щодо самої себе. Білий колір плаття символізує, що Ви бажаєте миру всім. Розмова з подругою - це Ваша потреба в спілкуванні.
Янка-угомонись
• 13 апреля 2018
Ответ дляМартиненко Наталія
дякую!
долой_лама• 13 апреля 2018
Про вышитій рушник дополню: похоже, что будет или есть 2 претендента на руку и сердце, выбор будет сделан вами, мужчина вам или уже знаком и вы не рассматривали его на эту роль, или при знакомстве не понравится по-началу, а потом окажется вашим (как тот рушник - символ брака и дороги жизни, что сначала не понравился, а потом оказался красивым внутри).
долой_лама• 13 апреля 2018
А, и про платье и подругу: знакомство с мужчиной вероятно и произойдет через подругу. Ей он как бы не подойдет, вам нужнее и жалко отдать (как платье).
Янка-угомонись
• 13 апреля 2018
Ответ дляСама не знаю
спасибо большое!