Любавишна• 25 апреля 2018
Джинсы Next
интересуют отзывы по мужским джинсам Некст
кто покупал? как с размерами? и как они на вид - дешевыми смотрятся? как в носке?
спасибо за отзывы))
Фекла Персиковна• 25 апреля 2018
Розміри відповідають таблиці, якість гарна, тільки чоловіку прийшли джинси з потертостями, хоча на каталожному фото вони виглядали без потертостей. Замовляла ще штани і чіноси
Любавишна
• 25 апреля 2018
Ответ дляФекла Персиковна
дякую! а який розмір Ваш чоловік носить?
у мого, наприклад, ПОТ 45-46, я думаю йому джинси 32 розмір брати...
засумнівалась))