Точная копия плова• 28 апреля 2018

Де провести пляжну відпустку взимку?

Відпустка між 22.12 і 12.01. Куди поїхати, щоб можна було купатись, без складного візового процесу і не дуже довго летіти? Виліт з Німеччини, тому час польоту може на 2-3 години відрізнятись від часу з України. Спочатку був варіант Кабо Верде, але квитки подорожчали майже вдвічі. Тепер думаємо про Канари острів Лас Паломас або Дубаї. Але я не впевнена на всі сто, що там можна буде щодня купатись. В Єгипет більше ніколи в житті не поїду. Які ще можуть бути варіанти? І якщо хтось був взимку в Дубаї або Лас Паломас, як там погода?
Сегодня не целуюсь• 28 апреля 2018
Камчатка Лыжи, снегоходы и горячие источники для купания Водичка 50-60 градусов и заснеженные сопки вокруг

Угадайс• 28 апреля 2018
А чего с Египтом у вас не сложилось?
Запыхалась• 28 апреля 2018
шри ланка
ПесиКот• 28 апреля 2018
Занзібар, Маврикій
Анчо Ус• 28 апреля 2018
Тайланд Кокто. В Дубаи тоже норм. Туда только зимой и надо ехать