СережкинаЯ• 28 апреля 2018
Шановні турагенти, підкажіть будь ласка. Дякую
Скільки зазвичай у високий сезон (вересень-жовтень) у Теза туру вильотів у Хургаду зі Львова.
Бо поки висить тільки 1 рейс в тиждень, хотіла б по можливості знати чи це остаточна польотна програма чи можливо ще рейси добавлять. Бо від цього залежить як планувати свою відпустку на роботі по днях.
Дякую
Слепок стопы• 28 апреля 2018
Ответ дляЯ Главная
у Тез Туру, не Теза
Да, это очень облегчило автору ситуацию с вылетом. )
СережкинаЯ
• 28 апреля 2018
Ответ дляСлепок стопы
та це ж із серії - лиш би що-небудь ляпнути)))
Есть вероятность, что в сезон добавят рейсы. Помню, что были туры из Львова на 10-11 ночей
Но сейчас на все лето и до конца октября пока такая полетная программа - 1 рейс в неделю.
Но у другого оператора есть вылеты из Львова в Хургаду, практически на любое количество ночей.
СережкинаЯ
• 28 апреля 2018
Ответ дляtourdream
дуже дякую за інформацію.
а не підкажите, плюс-мінус, коли додають ці додаткові рейси?