Коко Шанель• 31 мая 2018
Огородники-любителі що це за біла "фігня2, що літає на всьому городі?
Доброго дня. Підкжіть мені,що це в мене на городі завелось. На огірках, саліті, помідорах коли зачіпаєш листя ніби міні-міні сніжинки піднімаються. На листках яєць немає.
Коко Шанель
• 31 мая 2018
Ответ дляMs. Iphone
тля
Не схоже, бо тля - то жучки і я їх не знаходжу.
Ms. Iphone• 31 мая 2018
Ответ дляКоко Шанель
она разная бывает...прогуглите
Коко Шанель
• 31 мая 2018
Ответ дляMs. Iphone
она разная бывает...прогуглите
ото і гуглю, але нічого подібного поки не знайшла. А боротись як не підкажете?
Ms. Iphone• 31 мая 2018
Ответ дляКоко Шанель