Ждушечка• 01 июня 2018
Куда лучше осенью в Европу?
Опытные путешественники по Европе подскажите куда лучше осенью октябрь-ноябрь? Италия Рим или Милан ( все зависит куда дешевле) + близлежащие города посетить, или же Будапешт+ Вена? Жить планируем бюджетно.. питаться из супермаркетов.Вопрос где дешевле в сеже жилье,еда экскурсии?
Да Щас же• 01 июня 2018
Везде можно найти как дешевые, так и дорогие варианты. Есть хостелы по 5 евро в с человека в сутки, а есть отели по 2 тыс. евро, и так по всей Европе. Поэтому принципиально разницы нет
Асталависта бэйби• 01 июня 2018
Я б в таку пору в Іспанію і особливо Портулагію полетіла. І там, і там не дуже дорого. Головне зловити недорогі квитки на літак.
Ответ дляO-Yumi
Дороже всего Вена обойдется. Интереснее всего Рим. Я бы Италию выбрала, там теплее и продукты не дорогие
Я Италию рассматривала, пригород Милана, но посчитала, что проезд общественным транспортом в Венецию и к побережью дороже перелета обойдется :(
П.С.: если помните меня по переписке, первый раз с малышом летим в Будапешт через неделю))) море еще будем смотреть)
ОдинРазНадетое• 01 июня 2018
Будапешт дешевле.
Потом Вена, потом Италия. Чем щападнее тем дороже.
Как насчет Польши?
ОдинРазНадетое• 01 июня 2018
Ответ дляO-Yumi
Ух а нам Вена не дороже показалась. Классные аппарты за 70 евро нашли с шикарным видом. А в Милане ничего дешвле 100 евро не могла никак найти. Останавливались в такой дыре....
Еще и пицца в Вене была вкуснее чем в Италии
Ждушечка
• 01 июня 2018
Ответ дляO-Yumi
Италия именно Рим и потом двигаться оттуда? или же со стороны Милана + Верона. Я не знала что Вена настолько дорогая
мадамГрицацуева• 01 июня 2018
В Італії буде звісно приємніша погода в цей час, а житло можна знайти на будь-який гаманець будь-де, до того ж чим ви плануєте їхати, чи летіти, не забувайте про платні дороги. В Австрії вони до речі найдешевші - він´єтка 9 євро на 10 днів, а в Італії до Венеції нам обійшлось в 20 євро і їхали ледь-ледь, серед німців, які вже рванули на відпочинок в Удіне. В минулому році від Риму в бік Анкони дорога обійшлась в 12 євро... На проживанні у Відні можна зекономити, оселившись в Братиславі, автобуси щогодини, квиток 5 євро, 1 година в дорозі, а можна і акціонні за 1 євро купити, але заздалегідь. Мілан не знаю, не підкажу, але від нього ближче до Венеції, Верони, Падуі, ми тільки звідти, то я ще під враженням від цих міст)) Дуже сподобалось) Будапешт в квітні мене розчарував, було холодно, сіро і я не отримала тих вражень, які очікувала, а Відень завжди прекрасний :) в крайньому разі в негоду можна заховатись на весь день в музеї історії мистецтв або піти з дітьми в музей природознавства і отримати купу задоволення
Ждушечка
• 01 июня 2018
Мы собираемся лететь.. а от города до города добираться или поездом или автобусом.
мадамГрицацуева• 01 июня 2018
Ответ дляЖдушечка
я б брала в оренду авто по Італії, а Відень-Будапешт можна автобусами, це як у вас маршрутки, щогодини якийсь Реджіоджет їде))) ну і авіаквитки можна дивитись як на Братиславу так і на Будапешт, на них можна буде зекономити, а автобуси Будапешт-Братислава 7-8 євро, головне в Будапешті в аеропорту розібратись де зупинка))) ..чесно, Будапешт мені не ахті, місто на один день, в братиславі я знаю чим туристів на 3 дні зайняти, будуть в шоці від того, яке це місто насправді, а Будапешт не реставрують, брудно, мадяри коротше, їх у нас мабуть за це місцеві і не люблять))) сміємось - коли скучив за Україною - їдь в Угорщину - дороги, чистота, одразу ностальжі лікують))) Прага зараз шикарна в цьому плані - там місцева влада працює по повній, реставрують, фарбують, ремонтують, правда туристів як мурах, бо відносно недорого, ми квартиру в 15 хв пішки від собору св.Віта на 2 ночі за 50 євро букали
бювет_в_обед• 02 июня 2018
Будапешт и вена в это время - дожди, мряка, дожди....дожди....
Италия - тепло солнце классно. От Рима вниз по карте.
Ждушечка
• 02 июня 2018
Ответ длямадамГрицацуева
Дуже дякую

Ждушечка
• 02 июня 2018
Ответ длябювет_в_обед
Спасибо.. меня тоже именно в Италию тянет.. а сестру в Вену.. будем искать компромис