Повелитель интернета• 04 июня 2018
Що (або скільки) має подарувати хрещена, якщо
хрестик купляє хресний, хрестильний одяг залишився від старшої доньки. Порадьте, будь ласка. Якщо гроші - то який приблизно бюджет? Зрозуміло, що все залежить від фінансових можливостей, але хотілося б почути думку з боку. Всім дуже дякую!
aksinja_kot• 04 июня 2018
між іншим, хрестильна сорочка має бути в кожного своя. поговоріть з мамою дитини.
Весенний Марафон• 04 июня 2018
Зачем соглашаться и идти в крестные, если без советчицы не могут решить элементарные вопросы.
Кожугетовый ансамбль• 04 июня 2018
все залежить від фінансових можливостей і нема жодних ’повинна’, запитайте в мами, що потрібно і подаруйте щось корисне для дитини
Повелитель интернета
• 04 июня 2018
Ответ дляВесенний Марафон
Вам теж дуже дякую
Пьяная вишня• 04 июня 2018
Как то вы странно крестите,в крестильной одежке старшего-такого еще не слышала