Ниф_ниф• 13 июня 2018

Алергія? Фото

Проснувся малий 5 років, з таким обсипати лицем, як алергія, по тілу більше ніде немає. Вчора їв суниці, чорниці, цукерок, раніше такого не було. Що дати ?
автор Ниф_ниф • 13 июня 2018

Укуси меня• 13 июня 2018
Посмотрите во рту,если там то может и не аллергия
автор Ниф_ниф • 13 июня 2018
Ответ дляУкуси меня
Чисто
Голодаю• 13 июня 2018
Температура? На аллергию не оч похоже
KNUKIM• 13 июня 2018
Дайте Вашій дитині будь-який гістамінний засіб, що є вдома - кларитин, лоратадин, Едем, але перед тим прочитайте уважно інструкцію стосовно вікових обмежень. Моїй донечці-алергику 12 років і лікар порадила препарат нового покоління ніксар, я задоволена дією. Але до ліктаря звертайтесь обов1язково. Видужуйте!!!
автор Ниф_ниф • 13 июня 2018
Ответ дляГолодаю
Температура? На аллергию не оч похоже
немає, все ок
Губы_зубы• 13 июня 2018
похоже на крапивницу. Дайте таблетку лоратедина и фосфолюгель.
Уходя дверю не хлопать• 13 июня 2018
Автор, вообще то надо быть разборчивей в еде - суницi, чорницi, цукерки.. Раньше аллергии не было а теперь есть. Организм перенасыщен
автор Ниф_ниф • 13 июня 2018
Ответ дляУходя дверю не хлопать
чим перенасичений? Ми їмо ягоди постійно

Уходя дверю не хлопать• 13 июня 2018
Ответ дляНиф_ниф
Приятного аппетита!!!
Ух_ты_какая_я• 13 июня 2018
У нас так корь в лёгкой форме начиналась. На кануне тоже ягоды дети ели, а потом сыпь на щеках два дня была, а потом спустилась в низ по рукам (плечи), врач написала что аллергия, а на ушко, что корь в лёгкой форме! Нельзя писать корь официально, так как прививки есть))).
автор Ниф_ниф • 13 июня 2018
Ответ дляУх_ты_какая_я
не страште мене так
LaNo4KA2402• 13 июня 2018
Автор. Це парва вірус. Передається повітряно-крапельним шляхом.
Почитайте про нього.
Лікування полягає у відносному спокої, уникайте перебування на сонці. Ці плями будуть по всьому тілу, розповзуться і зійдуть. Контролюйте температуру.
У сина був такий висип. За тиждень все пройшло.
автор Ниф_ниф • 13 июня 2018
Ответ дляLaNo4KA2402
Почитайте про нього.
А протиплергічне треба?
автор Ниф_ниф • 13 июня 2018
Ответ дляLaNo4KA2402
Почитайте про нього.
так щойно були в лікаря, підтвердила діагноз. Парвавврус. Нічого не робити, саме пройде