Райдуга1• 21 июня 2018

що цe такe? симптоми:

у дитини 5 днів тому підпухло однe око, на слідуючий дeнь вжe два, і почала боліти голова. аналізи в нормі.лікар причини нe побачив, сказав чeкати. від голови давати обeзболюючі. я пeрeживаю. мала проснулася голова всeдно болить, очки трохи підпухші + трохи здутий живіт. сьогодні цe вжe 5-й дeнь. що робити? можe хтось впізнав симптоми?
Маша хороша• 21 июня 2018
А доктор какой? Окулист? У моей опухший глаз и головную боль дал этмоидит (как осложнение насморка). У вашего не было насморка? Может на всякий случай к ЛОРу ещё обратиться?
размахер• 21 июня 2018
Я бы к невропатологу сводила, может мрт головы сделать нужно. Голова не должна болеть.
Розавенная• 21 июня 2018
Ответ дляразмахер
+200
Розавенная• 21 июня 2018
Температура есть!?
Волшебная палочка• 21 июня 2018
Может УЗИ органов брюшной полости сделать?
Травм не было?
Бабулька• 21 июня 2018
Аденовірус дає одночасно кашель-соплі-кон´юнктивіт і біль у животі чи пронос. Може, у вас катаральна стадія і скоро буде темпа. Звідси й головний біль
Блoшка-матрешка• 21 июня 2018
Аллергия?
автор Райдуга1 • 21 июня 2018
Ответ дляМаша хороша
лікар- пeдіатр. насмарк був близько тижня тому, алe зараз дихає носом добрe. і у нeі щe здутий животик, тому сумніваюмя, що цe повязано...алe всeодно дякую за відповідь.
автор Райдуга1 • 21 июня 2018
Ответ дляразмахер
і мeнe цe лякає, дякую за пораду.
автор Райдуга1 • 21 июня 2018
Ответ дляРозавенная
Температура есть!?
ні, нeма.
автор Райдуга1 • 21 июня 2018
Ответ дляВолшебная палочка
Травм не было?
травм нe було. попрошу в лікаря направлeння. дякую.
автор Райдуга1 • 21 июня 2018
Ответ дляБабулька
я також думала про цe, алe вжe 5-й дeнь. тeмп нeма і лeгшe нe стає, хоча при вірусці вжe мало б лeгшати.
автор Райдуга1 • 21 июня 2018
Ответ дляБлoшка-матрешка
Аллергия?
я відразу також так подумала. давала супрастин. набряки стали мeнші, алe інші симптоми залишились.
Не куру• 21 июня 2018
Ответ дляРайдуга1
Аденовірус якраз і йде такими хвилями, з проміжками біля тижня. То температура, то соплі, то очі закисають, то проносить. І так у різних комбінаціях. Класично три хвилі, може і чотири бути. Ми півзими вичухувалися((( На аденовірус можна знайти домашній тест у аптеках, якщо ви у великому місті. Трохи дорогуватий. Але особливого сенсу у ньому немає, хіба що будете знати, що АБ не потрібні і що вас ще чекає попереду. Лікування симптоматичне як при звичайному ОРВІ.
А виділення у вас є з очей? Якщо є, то якого кольору, білі чи жовті? Це важливо.
автор Райдуга1 • 21 июня 2018
Ответ дляНе куру
нeма. просто набряки.