оксюморон• 22 июня 2018
Фото учнівського на телефон - документ?
Як вважаєте, чи можна таким чином підтвердити ,що ти учень для проїзду в громадському транспорті?
Зубачистка• 22 июня 2018
оригинал ученического нужно предъявлять
наш народ не меняется-привыкли нарушать и все
Лорка-хлорка• 22 июня 2018
Автор, а фото на телефолні закордонного паспорта - достатньо для перетину кордону?
оксюморон
• 22 июня 2018
от якраз подзвонила туди і сказали, що можна копію.І до чого нарушати? є учнівський і не завжди вліткку дитина згадує, що треба покласти в штани його. Коли був піджак до школи було простіше
оксюморон
• 22 июня 2018
Ну ми ж не кордон перетинаємо, а їдемо в тролейбусі, де і так видно, що це учень, а не дорослий
оксюморон
• 22 июня 2018
Ответ дляАрина85
нет конечно, даже копия не проходит
тільки що подзвониал на гарячу лінію - проходить
оксюморон
• 22 июня 2018
От мені цікаво телефоном чи годинником вже платити можна, а от учнівський для дитини, яку апріорі видно,що не мужик , ні - тільки оригінал. от де спрраведливість?
Настасья Пицун• 22 июня 2018
Ответ дляоксюморон
Вы правда не видите разницу между оплатой, которая тут же получена. И картинкой в телефоне, которых я вам могу сделать сколько угодно и при чем абсолютно любого документа?