Скользкая• 29 июня 2018

а як ваші тати виховують синів?

Сьогодні зранку з чоловіком посварили на основі виховання сина. Сьогодні виповнилось йому 3рочки, вели разом в садок . Чоловік вирішив провести лекцію перед дверима:"Якщо вкакаєшся в труси то тебе ніхто з садочка незабере і ти нам такий нетреба! ми собі іншого сина візьмем!" дитина відповідно пішла з плачами і кричала як недорізана як ми її лишали((
Я висловила йому своє ФЕ, що так неможна.
Вдома я сину пообіцяла якщо вчасно піде на горщик то я заведу його в ігрову після садочка. А якщо знову повториться ситуація з грязними трусиками то ніякої ігрової і моря небуде!!!
Чоловік висловився що я потокаю і неправильно виховую сина...балуваний буде і неслухатиме мене. Дитина ні тебе ні бабусь неповажатиме! А от мене він боїться слухає і поважає!

і хто прав?....як знайти мову у спільному вихованні??? ((
Г@Л@В@ломка• 29 июня 2018
Ответ дляСкользкая
дякую! мій чоловік також любить сина і вставав по ночах як той був маленьким і смесь робив, і проводить зним час і обіймає і цілує! але вважає що син має виховуватись в строгості і слухатись з першого разу і з першого слова!
Любит? Может любящий отец сказать сыну я тебя брошу и найду нового? Вы ребёнка защитить явно не можете и по этому пытаетесь мужа оправдать. У кого-то и бьёт, значит любит((.

Кондуктор трамвая• 29 июня 2018
Запугивать ребенка - последнее дело, а уж утром перед садом - вообще ужас. Меня бы в тот сад затаскивали бы силой и уж точно постаралась бы нагадить на все лоступные мне места))). По факту, папу пошлите далеко в лес с его бреднями. Я в принципе представляю его систему воспитания. Уверена, что порасспрашивать свекруху вашу хорошенько и всплывет информация, что ваш муж в детстве и какался, и писялся до лет 11. Так как в советское время с такими жесткими родителями все дети писались и какались долго достаточно. Вообще воспитывать в страхе - последнее дело. Тем более 3летнего ребенка у которого кризис 3 лет начался. Я лично ходила со своим сыном к психологу т.к справиться с 3леткой не могла. Помогла очень и в первую очередь менялась я, а он поменялся из-за моего отношения. Т.е не ребенок виноват, а взрослые. И вы действительно на море не поедите? Не смешите. Поедете, а огорчить и расстроить на раз/два. Тем более угрозу не выполните. Так зачем говорить?
Кондуктор трамвая• 29 июня 2018
Ответ дляСкользкая
Він же ж не собака. Таких дітей немає, щоб з першого слова слухались. Ну може якщо забите якесь. Вам потрібна забита та перелякана дитина?
автор Скользкая • 29 июня 2018
Ответ дляКондуктор трамвая
свекруха виховувала його сама і певно тоді час був такий що інакше і невміли(...а тепер нотації слухаю і я і син(.. дякую за поради!
Кондуктор трамвая• 29 июня 2018
Ответ дляСкользкая
Ну от він теж само страдав, але пам´ятає інше і йому здається, що це класно. Бо іншого не знає. Щасти вам!
АсобеннАя• 29 июня 2018
Я в шоке от вас.
Я думала, что я плохая мама...
Я надеюсь в ы мужу, когда косячит тоже говорите, чтоб домой не приходил и завтра нового найдете.
Г@Л@В@ломка• 29 июня 2018
Ответ дляАсобеннАя
Я в шоке от вас.
Я думала, что я плохая мама...
Тут скорее наоборот будет. Проблемы автора только начинаются.