Здесь на минутку• 06 июля 2018

Мама має іншу думку і виїдає мені мозок в плані лікування дитини

Вона десь щось читала в інтернеті(всерівно,що на заборі)і потім мене цією інформацією дістає до істерики. Так вже багато років і я просто не можу вже. Тут мені спало на думку попросити лікаря,щоб з нею поспілкувався. Як думаєте,допоможе,чи це просто трата часу ? І чи взагалі варто спробувати цей варіант? Я була в найкращих,навіть закордонних .дитина з інвалідністю ,шансів на одужання реально дуже мало(а мама читала...і її несе в порадах,хоча то лише поради і словесний понос,жодних дій не робить,лише грузить мені мозок). То як ідея? Пробувати,чи може не варто,бо їх думку навряд чи змінити
Не раскрытый парашют• 06 июля 2018
То есть вы смирились, а мама нет? Я за маму!
Помилуйте мадам• 06 июля 2018
Ответ дляНе раскрытый парашют
вы слышали советы мамы?
автор Здесь на минутку • 06 июля 2018
Ответ дляНе раскрытый парашют
Я не змирилась,я шукаю та буду шукати надалі варіанти.Аби я змирилась,то дитина моя на даний час була б овочем.я просто об´єктивно оцінюю ситуацію:шансів мало,але кожна ниточка-то моє,хапалась за неї і буду хапатись. Мама не зовсім в темі,не знає всіх моментів,дитину бачить раз в місяць на пів.години ,а мені просто ´їсть ´.
Помилуйте мадам• 06 июля 2018
Моя мама такая же, чудо советы из газеток ’домашний доктор’, ’Нострадамус’ и т п . Рецепт от кашля - добавьте в молоко три капли свежей воробьиной крови...дальше продолжать не буду,все в том же роде
Не раскрытый парашют• 06 июля 2018
Ответ дляПомилуйте мадам
вы слышали советы мамы?
А вы?
Не раскрытый парашют• 06 июля 2018
Ответ дляЗдесь на минутку
То такаой тип людей. Нашла бы другую причину есть вас. Грубо поставьте её на место.
Помилуйте мадам• 06 июля 2018
Ответ дляНе раскрытый парашют
А вы?
нет, но не утверждаю что мама смирилась, а бабушка иногда приходящая нет
Не раскрытый парашют• 06 июля 2018
Ответ дляПомилуйте мадам
Подробней можно? Я записываю. Воробей здоровый или кашляющий нужен?
автор Здесь на минутку • 06 июля 2018
Були вже погрози з її боку,що вона подасть скаргу в органи опіки,чи як там воно,аби мене позбавили батьківських прав.бо,на її думку,мені ця дитина не потрібна та я її не лікую. Вона не може зрозуміти,що це не ангіна,і ,випивши пілюлю,не буде все добре.
Помилуйте мадам• 06 июля 2018
Ответ дляНе раскрытый парашют
свежевыжатый)))
Помилуйте мадам• 06 июля 2018
Ответ дляЗдесь на минутку
Отправьте к доктору, пусть поговорит, но она же скажет, что все врачи дураки
МЧСница• 06 июля 2018
Візьміть її на черговий прийом до лікаря, нехай послухає, може буде і не згодна з приписами, але все ж таки побачить, що Ви займаєтесь лікуванням та виконуєте поради лікарів.
автор Здесь на минутку • 06 июля 2018
Ответ дляСовНарКом
пару раз брала,але вважає,що Вона більше знає,ніж лікарі(
МЧСница• 06 июля 2018
Ответ дляЗдесь на минутку
Ну то хоча б, якось підстрахуйтесь, а то з неї станеться, ще дійсно кудись напише. Запишіть розмови, де Ви розповідаєте що приписав лікар, як лікуєте і її поради щодо лікування. Розумію, що не досить гарно, але ж захист Вашої дитини понад усе.
Бармалеина• 06 июля 2018
Так и говорите - спасибо тебе большое, я скажу врачу, какой замечательный рецепт ты нашла. Потом через время спросит , отвечайте, что врач не советует проводить опыты на ребенке непроверенными способами, можно сделать хуже.
Мама хочет быть нужной, ищет инфу в доступных для нее местах, не сердитесь на маму.
Крапипопка• 06 июля 2018
Прекратить общение
Тень льва• 06 июля 2018
Это двусторонний процесс. Женщина, которую приходит к Вам раз в месяц на пару часов влияет на Вас только если Вы разрешите. Вы разрешаете. А сейчас хотите втянуть и доктора. Зачем Вы ей что-то доказываете? Вы можете сказать нет и положить трубку
успокойте_Меня• 06 июля 2018
А какой вообще человек ваша мама? Сколько ей лет, характер? Мыслит здраво вообще по жизни? Умная? Как училась? Где? Все это важно для целостной картины.
Эскиз бесконечности• 06 июля 2018
Ответ дляЗдесь на минутку
Как не странно, но часто так и бывает. Доктор чужой человек, у него протоколы и нет души, а родные часто из такого вытягивают своей верой и трудом!