Цветик-семицветик• 06 июля 2018
Відповідність розмірної сітки в кросівках Нью Беленс
Хочу замовити кросівки дитині. По розмірній сітці на сайті на довжину устілки 23,5 см мені треба розмір 5,5. А чи дійсно це так? хто має вже кросівки, як там з відповідністю? бо якщо буде більше, то кросівки вийдуть на виріст
Накладные мюсли• 06 июля 2018
Брала доче детскую модель размер 6 на ногу 24,5 см, у дочки 24 см нога( брала пол см запаса)
Цветик-семицветик
• 06 июля 2018
Ответ дляНакладные мюсли
Вот такие
по розмірній сітці на сайті я зрозуміла, що то довжина не устілки вказана в розмірах, а яка повинна бути довжина стопи, а устілка +0,5 см буде.
виходить, якзо мені треба устілка 23,5 см, то мені 5 треба брати
Накладные мюсли• 06 июля 2018
Ответ дляЦветик-семицветик
Да, на сайте указана длина стопы и зачастую там будет запас 0,5 см.
Накладные мюсли• 06 июля 2018
Так же как на язычке указывается не длина стельки, а рекомендуемая длина стопы