Пушистый Пельмень• 08 июля 2018

Я щаслива!!!

Вчора здійснила свою мрію - стрибнула з мосту у Кам"янець-Подільському (роуп-джампінг).
Неймовірні відчуття! Емоціїї переповнюють! Нікого не закликаю, просто ділюся!
Наступний крок - стрибок з парашуту.
Всім гарного дня!
Dzvina_Dzvinochok• 08 июля 2018
Вітаю! думаю воно того варте. Я мріяла про стрибок з парашутом. Але після других пологів , точніше під час вагітності з’явився страшенний страх висоти. Хоча до того спокійно літала на парашутах та парапланах. Не потрібно було відкладати і зробити це. А зараз дуже боюсь.
Татьяна-женский мужской трикотаж• 08 июля 2018
О,вот это да!!!!Супер!Поздравляю!
Я еще вчера вечером думаю-надо попробовать прыгнуть с парашютом,а тут и вы такая смелая.Вы случаем не из Запорожье,так бы компанию составили?
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляТатьяна-женский мужской трикотаж
О,вот это да!!!!Супер!Поздравляю!
Нет, Хмельницкий. С удовольствием, но далеко к вам ехать. У меня Винница рядом, там аэроклуб.
Кстати, читала о прыжках с высоты 126 метров в Запорожье :) Вот тут точно нужен памперс ))))
ЗавЛабСнаб• 08 июля 2018
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Виправлю ’з парашутом’ - так добре :)
А я боюсь. Вдруг парашут не раскроется
пьЯНА• 08 июля 2018
Я рада за вас. Ви відчайдушна. І дуже смілива! До речі, вчора ми з чоловіком теж були на Стрімкій Лані (близько 12 год). Мій чоловік теж стрибав - я б не змогла, чесно! Говорити про це - і бути там, де 54 метри висоти, і міст рухається від проїжання машин, і стоїш над каньойоном одними пяточками - це різні речі... Я страшенно переживала за нього, прямо до сліз. Чоловікові дуже сподобалося, каже, що ще приїде
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляХикориДикори
Как мало надо для счастья)))
Просто тут пишуть про море проблем... Чоловіки, діти, зп.... Трохи позитиву!
І так, для щастя потрібно зовсім мало - позитивні емоції. Люблю гори, прогулянки велосипедом, подорожі. Кожен обирає для себе щось своє. Бажаю всім щастя і бути здоровими!
13чудоСВЕТА• 08 июля 2018
Ответ дляДжинцы на Флиси
Нравится рассказ Чепиноги «Парашутізм».
Джордж Буш старший відзначив своє 90-річчя стрибком з парашутом. Респект старіку! А я стрибав з парашутом рік тому, в Австрії. Якось я говорив з Віталієм Кличком на всякі житєйські проізвольні тєми, і він мені розказав, що останнім часом любить стрибать з парашутом. Я розчулився і сказав, що тоже хочу попробувать, хоч насправді й не хотів...

Ну, у Віталія німецька ментальність і він уже не поніма, що в Україні ’хочу’ - означає: ’в принципі, можливо, колись, навєрно можна було б попробувать, скорєй всєго, хотя, конєшно, вряд лі...’...

То через два дні мені передзвонили і сказали: гер Чепинога, шнель, гоу ту Тіроль, парашютен, люфтваффе, слава україні... Я перелякався, ну поїхав... Сначала я там два дні адаптірувався, в основному в барі, а потом поїхав стрибать...
Дальше по ссылке
http://uainfo.org/blognews/339952-parashutizm-znat...
Спасибо за ссылку! Давно так не смеялась:))
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляпьЯНА
Так і я вчора була! Ми прийшли після 13 години. Стрибала я і мій МЧ. Багато молоді було.
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляЗавЛабСнаб
А я боюсь. Вдруг парашут не раскроется
Все може бути. Від таких подій ніхто не застрахований. Але я не думаю про негатив. З такими думками точно не варто робити таких речей.
любименькая• 08 июля 2018
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Нууу... Взагалі знаю. Але на емоціях написала не у тому відмінку. Це ж не злочин?
називний парашу́т
родовий парашу́та
давальний парашу́ту, парашу́тові
знахідний парашу́т
орудний парашу́том
місцевий на/у парашу́ті
речь не в падеже, а в предлоге
прыгать с парашютом - стрибати з парашутом
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ длялюбименькая
речь не в падеже, а в предлоге
Радостина• 08 июля 2018
Молодець. Я хочу але боюсь. Да і наврядчи мене трос витримає
Вечно недо...• 08 июля 2018
мои надпочечники отлично работают,даже черезчур,поэтому 3 метра высоты для меня предел ,адреналин зашкаливает! Подобный экстрим не для меня ,прыгну и помру
пьЯНА• 08 июля 2018
Ответ дляРадостина
Витримає, мій чоловік з вагою 125 кг стрибнув. Казали хлопці, що і з 145 кг стрибали
Радостина• 08 июля 2018
Ответ дляпьЯНА
нє. Ну не все так плачевно....в мене
пьЯНА• 08 июля 2018
Ответ дляРадостина
нє. Ну не все так плачевно....в мене
Звичайно, я не хотіла вас образити. Мала на увазі, що вашу вагу (а я думаю, у вас все ок) система точно витримає. Там головне зважитись
Миссис Буркул• 08 июля 2018
Ответ дляНа привозе
Я равнодушна к такому экстриму, более того боюсь. это на любителя
И я такая.а муж вечно меня подначивает. Растит во мне комплекс что я скучная
чурчхела• 08 июля 2018
Ух ты!! Я высоты боюсь аж до тошноты...
автор Пушистый Пельмень • 08 июля 2018
Ответ дляМиссис Буркул
Ну это не правильно. При чем тут ’скучная’? Можно время иначе проводить, и будет весело. Не все же прыгают с высоты, но это не значит, что человек не интересный, скучный.
Радостина• 08 июля 2018
Ответ дляпьЯНА
я зрозуміла