10 июля 2018

г.Киев. Кто недавно удалял ребенку аденоиды методом шейверной аденотомии.

Кто недавно удалял ребенку аденоиды. Итересуют контаткты хрошего специалиста, который применяет метод шейверной аденотомии. Какая стоимость? Как всё проходит по этапно? Как долго нужно находиться в стационаре? Какие обследования нужно пройти готовясь к операции?
annabala 10 июля 2018
Удаляли три тижні тому в ЛОР інституті на Зоологічній, я правда не впевнена що це був шейвер, але судячи по тому що крові майже не було то напевно він.
Лікаря знайшли через приватну клініку, він сам записав нас на операцію і сказав які аналізи здати, операцію робили при загальному наркозі, ви присутні при введенні препарату в передопераційній кімнаті, нам зробили операцію десь в 14 00 а в 18 30 після огляду лікар нас відпустив додому, дітки поменше залишались на ніч, і взагалі це здається від кожного окремого лікаря залежить будете ви ночувати чи ні
annabala 10 июля 2018
Здавали загальний аналіз крові+ звертання+група крові (ми не знали, але якщо маєте запис то не потрібно), аналіз сечі, електрокардіограма і список прививок
Лучшая мамочка 10 июля 2018
Ответ дляannabala
Удаляли три тижні тому в ЛОР інституті на Зоологічній, я правда не впевнена що це був шейвер, але судячи по тому що крові майже не було то напевно він.
Лікаря знайшли через приватну клініку, він сам записав нас на операцію і сказав які аналізи здати, операцію робили при загальному наркозі, ви присутні при введенні препарату в передопераційній кімнаті, нам зробили операцію десь в 14 00 а в 18 30 після огляду лікар нас відпустив додому, дітки поменше залишались на ніч, і взагалі це здається від кожного окремого лікаря залежить будете ви ночувати чи ні
Взрослым тоже делают общий наркоз?
annabala 10 июля 2018
Ответ дляБелая и пушистая
Взрослым тоже делают общий наркоз?
Ви маєте на увазі дорослих дітей чи взагалі дорослих? Я так розумію всім роблять загальний наркоз, але він триває недовго, практично відразу будять
автор loro4ka-17 10 июля 2018
Ответ дляannabala
Здавали загальний аналіз крові+ звертання+група крові (ми не знали, але якщо маєте запис то не потрібно), аналіз сечі, електрокардіограма і список прививок
Дякую, поділіться бульласка контактами лікаря.
Яка ціна?
annabala 10 июля 2018
Ответ дляloro4ka-17
Дякую, поділіться бульласка контактами лікаря.
Яка ціна?
давайте в приват
автор loro4ka-17 10 июля 2018
Буду вдячна)
Fomka 10 июля 2018
Видаляли шейверним методом у Шкорботуна в лікарні ДУС (прайс є на сайті, +-2000 + насадка для шейвера 4000). Зранку приїхали, вечеряли вдома. Усім дуже задоволена, чудові умови (майже якому приватній клініці), палата одномісна, хороший наркоз.
автор loro4ka-17 10 июля 2018
Ответ длямистерЛяпсус
Видаляли шейверним методом у Шкорботуна в лікарні ДУС (прайс є на сайті, +-2000 + насадка для шейвера 4000). Зранку приїхали, вечеряли вдома. Усім дуже задоволена, чудові умови (майже якому приватній клініці), палата одномісна, хороший наркоз.
Як Ви до нього попали, я дозвонилася , сказав телефонувати в реєстратуру і записуватись на прийом, атам сказали що черга нескінченна і він іде у відпустку, ніби-то з понеділка, ле вони ще точно не знають.
Fomka 10 июля 2018
Ответ дляloro4ka-17
Як Ви до нього попали, я дозвонилася , сказав телефонувати в реєстратуру і записуватись на прийом, атам сказали що черга нескінченна і він іде у відпустку, ніби-то з понеділка, ле вони ще точно не знають.
В реєстратурі не знали точного розкладу, зателефонувала йому і пояснила ситуацію (у дитини був секреторний отит і часткова втрата слуху), на наступний день призначив консультацію, на ній дату операції (але поставив в лист очікування на вільне місце, прооперували через тиждень).
melisa-milena 10 июля 2018
Мы в прошлом году оперировались на Богатырской. У дочки помимо аденотомии еще и жидкость из ушей откачивали, поэтому оставили наночь. Все очень понравилось. Людей летом было мало в отделении. По стоимости все обошлось (список в операционную, доктору, анестещиологу, антибиотики после операции) 4500 грн. Доктор называет сумму (я после общения с другими пациентами платила меньше, чем он сказал: доктору заплатила 1500 грн, анестезиологу 1000грн. Все прошло более,чем отлично. Доктор был на набережной связи еще 3 дня и готов был принять в любое время суток, если начнется кровотечение (такая опасность существует), но мы выполняли все рекомендации и все ок.
melisa-milena 10 июля 2018
Набережной=экстренной
melisa-milena 10 июля 2018
Синяченко Валентин Васильевич +380663061189
Доктор от Бога. В отделении его очень хвалят.
Наша операция была не из простых: очень обильное разростание аденоидов+жидкость (доктор сказал даже скорее желе) с среднем ухе.
melisa-milena 10 июля 2018
Все анализы +ЭКГ сдали там же на богатырской (300грн) кажеться. В понедельник сдали в среду или четверг опер. день. ПОЛНОСТЬЮ без орви. После наркоза отпаивать мелкими порциями (идеально из шприца нурофен),кормить Через часа два. Еда как для годовасика(я брала кашу для 6 месяцев+кипяток в термос, банан, творожок, пюре в баночке. Перед операцией поесть в 7 вечера и больше ничего ни есть и не пить (но этот момент точно не помню, лучше доктор скажет )
oksana @@@ 10 июля 2018
Ответ дляannabala
Удаляли три тижні тому в ЛОР інституті на Зоологічній, я правда не впевнена що це був шейвер, але судячи по тому що крові майже не було то напевно він.
Лікаря знайшли через приватну клініку, він сам записав нас на операцію і сказав які аналізи здати, операцію робили при загальному наркозі, ви присутні при введенні препарату в передопераційній кімнаті, нам зробили операцію десь в 14 00 а в 18 30 після огляду лікар нас відпустив додому, дітки поменше залишались на ніч, і взагалі це здається від кожного окремого лікаря залежить будете ви ночувати чи ні
Доброго вечора. Можна будь ласка і мені інформацію.
автор loro4ka-17 10 июля 2018
Ответ длямистерЛяпсус
В реєстратурі не знали точного розкладу, зателефонувала йому і пояснила ситуацію (у дитини був секреторний отит і часткова втрата слуху), на наступний день призначив консультацію, на ній дату операції (але поставив в лист очікування на вільне місце, прооперували через тиждень).
Буду дуже вдячна, ящо напишете номер мобільного телефону лікаря,якщо він у Вас звісно є. Чи може ви телефонували на телефон відділення?