Мастер Класс• 14 июля 2018
Договір з батьками
Сестра хоче оформити з батьками договір довічного утримання.Вона ніде не працює, живе з батьками, живе за їх пенсію. Що для цього договору треба,окрім грошей?Сама не знаю, навіщо їй це!?
Аноним_1454• 14 июля 2018
Вернее, недвижимость перейдет при жизни родителей, но ей нельзя будет распорядиться
Мастер Класс
• 14 июля 2018
А тепер все ясно.Батьки подарували свою майно старшому синові це було дуже давно, я спочатку як молодша сестра відмовилася від всього.Тепер за допомогою сестри батьки хочуть анулювати договір дарування і сестра як опікун захопить все собі.
Печенюшка• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
не, договор просто так не аннулировать
если у них нет имущества то даже и не знаю зачем ей договор
Свисток ля-минор• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
Або вони не подарували, або в договорі вказане якесь інше майно, не те, що подарувалм брату. Мже не договір утримання , а опіку?
Аноним_1454• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
По договору дарения срок исковой давности 1 год. Если он прошёл, то все пока)))
Мастер Класс
• 14 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
не, договор просто так не аннулировать
У них вже давно нічого немає з майна.Тільки пенсія.
Мастер Класс
• 14 июля 2018
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну як це немає договору дарування?Я зараз його читаю.А у батьків більше нічого не залишилося, усі братові віддали.
Мастер Класс
• 14 июля 2018
Ответ дляАноним_1454
Ось написано, дата складання договору дарування_дім і земельна ділянка 05.04.2014 року- 2 окремі документи.
Аноним_1454• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
Уже всё- поезд ушёл
Мастер Класс
• 14 июля 2018
Ответ дляАноним_1454
Уже всё- поезд ушёл
Брат проти, це і так зрозуміло, я на його стороні. Але сестра готова боротися.Сьогодні поїхали з батьками оформляти договір довічного утримання.
Печенюшка• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
думаю они вернутся без этого договора.
отпишитесь когда вернутся
Мастер Класс
• 14 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
думаю они вернутся без этого договора.
отпишитесь когда вернутся
Вони заздалегідь домовлялися з нотаріусом і поїхали до неї сьогодні.Думаю все вийде, ось який сенс, сестра мовчить.
Мастер Класс
• 14 июля 2018
Ответ дляЛеска
У них 3 дітей і все одному віддали? Цікаво чим керуються такі батьки? Де брат зараз? Доглядає батьків?
Ми відмовилися на словах, ось і вирішили батьки подарувати улюбленому синові, я ж не проти, можу вільно приїжджати, жити скільки хочу. Так і у сестри в місті 3 кімнатна квартиру, але вона не її, а свекрухи.З чоловіком часто лається, ось і приїжджає сидить з батьками і живе за їх рахунок.І у такий спосіб хоче забрати все у брата і як єдиний опікун забрати все і з´явиться у неї хоч якийсь свій дах над головою.
Петриківна• 14 июля 2018
Ответ дляАноним_1454
это касается расторжения, а не признания недействительным.
и срок исковой давности начинается не от сделки, а от момента, когда истец узнал или мог узнать о нарушении своих прав и законных интересов.
Петриківна• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
на какое имущество?
Печенюшка• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
ну мало ли шо вони домовились, может им нотариус что то скажет -приедут -узнаем
Печенюшка• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
так она ж не брата опекун, тут нет связи.
так сказать шо упало то пропало. шо подарили брату, то уже его, а не родителей
Мастер Класс
• 14 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
так не может быть впринципе
У мене ще просить знайти адвоката, який допоможе анулювати договір дарування.Забрати в її планах тільки будинок, а землю йому залишити на якій стоїть будинок.Батьки особливо не углубляются в це, їй головне щоб вони поставили свої підписи, а на суд ходитиме адвокат.
Печенюшка• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
ну вот он как бы и план только коряво как то
сначала надо аннулировать, а потом уже договор утрымання
тут я не специалист но мне очень сильно кажется что нельзя разделить замлю и стоящий на ней дом
да и вобще с какой стати аннулировать? фиг ей а не хата
Мастер Класс
• 14 июля 2018
Ответ дляПеченюшка
Це все ясно,що в неї в голові нікому не відомо!
А те,що вона не працює,вона може бути опікуном людей похилого віку?
Петриківна• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Класс
опекун назначается над недееспособными. и это не дает никаких имущественных прав и никаких пособий. опекун заменяет подопечного при совершении сделок, действуя от его имени и в его интересах.