Мастер Пис• 14 июля 2018

Дайте рецепт вкусной подливы к мясу. Хочу такой, как раньше в столовой.

Не умею делать подливу. Научите, пожалуйста.
Green_Cat• 14 июля 2018
Тю... так це муку піджарити, а далі сметани і бульону додати, і щоб перекипіло.

автор Мастер Пис • 14 июля 2018
Ответ дляGreen_Cat
Это для вас ТЮ, а я вот не умею
Поджарить сухую муку, много?
Тоскующая• 14 июля 2018
Делайте сразу азу. В нете полно рецептов, очень просто и вкусно:)
Забагаловка• 14 июля 2018
Поучусь)))
Вбигудях• 14 июля 2018
Самая простая это , когда мясол уже готово немного приливаем водой и ложку томат пасты и пусть покипит, туда еще лаврушечки, перчиком притрусть, пасты в зависимости от мяса, это как в столовых, но не забывайте , там была говядина.
А по простому жарим лук на сковороде ,соль, немного сахара, как присолить туда 1 ст ложку муки перемешиваем пару сек , туда 1 ст воды , ложку томат пасты или тертые помидорчики , лавр лист , перчик и чуть покипит, там видно будет какой консистенции вы хотите.
Вбигудях• 14 июля 2018
Green_Cat• 14 июля 2018
Ответ дляМастер Пис
Это для вас ТЮ, а я вот не умею
Поджарить сухую муку, много?
Ну ложки три муки - чубаті.
Головне добитися рівномірного коричневого кольору - власне це і буде колір підливи. Сметана - з розрахунку, щоб було десь 8-10% жирності (суть пополам з бульоном чи навіть водою, якщо заливати м´ясо чи печінку). Розмішали... залили... проварили - профіт.
Спеції - чорний перець чи щось готове типу суміші до м´яса.

Можна додати жарену цибулю.

Якщо буде забагато муки - застигне як холодець )
****
Зараз таке варю тільки до печінки - щоб мука не пропадала, в якій обвалються шматочки.
Вбигудях• 14 июля 2018
Ответ дляGreen_Cat
Ну ложки три муки - чубаті.

Можна додати жарену цибулю.

****
а не жирненько?
Green_Cat• 14 июля 2018
Ответ дляВбигудях
а не жирненько?
Так для себе
Ну ініколи не міряю - доливаю води для потрібної густини...

автор Мастер Пис • 14 июля 2018
Спасибо!!! Иду готовить