Контрольница• 16 июля 2018
Катранка, діліться враженнями) Як вам?
Мая твая не панимать• 16 июля 2018
Ответ длябювет_в_обед
Нормально, сейчас здесь. Могу рассказать что интересно
А напишите, как море?цена на жилье?
Контрольница
• 16 июля 2018
Ответ длябювет_в_обед
І ми тут))) Просто багато негативних відгуків, а нам подобається. Ви де живете?
Контрольница
• 16 июля 2018
Ответ дляМая твая не панимать
А напишите, как море?цена на жилье?
Море дуже класне. Чисте й тепле. Ціни на житло від 150 грн. і далі. В залежності які умови ви хочете. Ми з дитиною проживаємо в люксі за 700 грн. Є все необхідне - душ, туалет, холодильник, телевізор, кондиціонер. Новий і гарний ремонт.
бювет_в_обед• 16 июля 2018
Мы в Бригантине, люкс 850 грн (трехместный)+ питание 200 грн. с человека в день, но очень большие порции, отличная детская площадка. Море понравилось, пляж тоже. Да и по мостикам ходить нормально. По дамбе не понравилось, далековато и там комары
Контрольница
• 16 июля 2018
Ответ длябювет_в_обед
А ми в Катранка-сіті. Теж дуже сподобалось. За двухмісний люкс платимо 700, але він дуже великий там стоїть двухспальне ліжко і розкладний диван. Легко може жити сім´я з 2 дітьми. Харчування також 200.
Контрольница
• 17 июля 2018
Ответ дляinvestle
А медузы есть?
Не було, але вчора з´явились. Сьогодні вже набагато менше.
__Наташа__• 18 июля 2018
Ответ дляКоварная Зая
Збираємося в Катранку на наступному тижні вперше. Хотілося би узнати, як погода, як комари, які ціни на фрукти/овочі, чи були Ви на косі в сторону Приморського (в сторону ВІД Одеси). Якщо можно - напишіть в лічку, хотілося би ще дещо запитати.