Бабка в тапках• 24 июля 2018
Пилка Шоль. Чи варто купувати?
Добрий ранок.
Дівчатка, хто має пилку Шоль? Варта уваги?
Зараз на неї знижка, вагаюсь. Хочу придбати, але хочу почути відгуки.
ЯсноВидящая• 24 июля 2018
Ні
Максимум саму пилку і у чоловіка ’позичити’ шуруповерт - ідея була хороша, а от виконання підкачало.
Бабка в тапках
• 24 июля 2018
У мене був манікюрний набір. То він не чистив, а гладив. Тобто якщо трохи сильніше притиснути до шкіри, то він зупинявся.
Оченьценная• 24 июля 2018
Ответ дляБабка в тапках
Купите Мультибор и будет Вам счастье
Попипиповна• 24 июля 2018
Ответ дляБабка в тапках
шоль тоже останавливается
Отблеск мысли• 24 июля 2018
Ответ дляБабка в тапках
Дякую за відгуки!
А где скидка? Тоже себе хочу)
Чеширская кошечка• 24 июля 2018
А мне понравилась, купила со скидкой как раз, но у меня более менее приличные пятки и пальцы, в принципе, все лишнее убирает. Я довольна.