Аноним_Русалка• 26 июля 2018
При 4G телефон разряжается быстрее?
Аноним_Русалка
• 26 июля 2018
Ответ дляGreen_Cat
В цілому, все задається байтами, що туди-сюди - так як швидший серфінг, то і батарея сідає швидше. При поганому 4G то взагалі.
Даже с вай фай садится быстро. Наверное дело не в этом ((
Ответ дляАноним_Русалка
Якщо зона поганого прийому, то передавач розганяє потужність навіть для того, щоб СМС прийняти.
ВайФай тут не виняток - чим далі від ’точки’ тим більше споживає.
Ще може бути просто погана батарея. Але, в цілому, інтенсивна робота раз в десять раз більш ’енергетична’ чим режим очікування.
Аноним_Русалка
• 26 июля 2018
Ответ дляGreen_Cat
Спасибо
Наверное дело в батарейке