Мама Чели• 06 августа 2018
Допоможіть розшифрувати ан крові
Один лікар каже, що є запалення легень, направила на рентген. Лікар, що його робив, каже запалення немає. Але педіатр, яка прослуховувала, каже, що все-таки його чує і по знімку теж бачить.
Темп 37.8
Аналіз крові теж наче спокійний
Я просто не знаю, кому вірити.
Може, хтось стикався з таким - пневмонія з такою темпер?
Кілька років в дитини вже було запалення, то темпер тоді була височезна
Темп 37.8
Аналіз крові теж наче спокійний
Я просто не знаю, кому вірити.
Мама Чели
• 06 августа 2018
Ответ дляФорс мажор
Верить рентгену.
Якби ж я вміла його читати!
Один лікар по рентгену каже є, інший - нема
Мама Чели
• 06 августа 2018
Ответ дляФорс мажор
У меня пневмоний 9-10 было, температура бывала разной.
Які ще ознаки можуть бути, крім тем-ри?
Лікар каже - блідий, але він такий і є.
Кашель ще є. Був продуктивний, тепер сухий
Лікар каже - блідий, але він такий і є.
Мама Чели
• 06 августа 2018
Ответ дляФорс мажор
Щодо аналізу крові, лікар каже, що просто кров ще не відреагувала.
Ще говорить, що саме таке запалення саме коварне - темпер неприємна і не всі його бачать на рентгені.
Лікар працює не перший рік в стац, тому досвіду в неї багато
Наверняка• 06 августа 2018
Кашель при пневмонії не обов’язковий. Але дитина буде в’ялою і буде дуже пітніти.
Зверніться ще до одного лікаря.
Мама Чели
• 06 августа 2018
Ответ дляНаверняка
Зверніться ще до одного лікаря.
Лежить.
Хоча такий, що всидіти на місці йому важко
Але ж і темпер ще така, що не побігаєш
В четвер були у своєї лікарки, сказала, чисто. Зараз вона у відпустці, тому поїхали до іншої
Але ж і темпер ще така, що не побігаєш
Швабристка• 06 августа 2018
Температура при пневмонии вообще не показатель, как и анализ крови... Верить только рентгену... У меня было 2 пневмонии, обе без темпы и с нормальным анализом крови... Нужен толковый пульмонолог, педиатр может и не увидеть
Мама Чели
• 06 августа 2018
Ответ дляШвабристка
І от один лікар, який в рентген кабінеті, каже чисто, а педіатр зі стаціонару каже, ні, таки є справа і трішки зліва, та й каже, що прослуховує
Дитина покашлювала три тижні, а на вих-х кашель став іншим, геть мені не подобався.
Пульмонолога в нас немає