варюшка андрюшкина• 17 ноября в 10:08

допоможіть, будь ласка, швидко вилікувати дитину, коли болить та осипло горло

Доброго дня, дівчата!
температура була один вечір 37,2, зараз сильно осипло горло і болить, а 19.11.25 їхати на змагання
Лікую чаєями та фіордою (там мох ісланд. липа та лакт. бактерії)
Так само боліє і младший, в нього ще кашель як трахеіт, з малим були у лікаря в пятницю, ще такого кашля не було(
Що це ковід такий зараз?
на роботі теж через одного хриплять
Маргарита и Мастер• 17 ноября в 10:13
Багато теплого пиття, полоскати горло Тантум Верде (раджу саме розчин дя послоскання)
Вилосипедниця• 17 ноября в 10:15
Тобто, ви хвору дитину з підозрою на корону відправляєте на змагання, де море інших людей?
А світ завалиться, якщо одне змагання пропустить ?
Лялькодзьоб• 17 ноября в 10:28
хвору дитину відправляти на змагання - це ризикувати і її здоров´ям і інших.
За два дні дитина не відновиться.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 ноября в 10:37
Лечите горло, у вас слабые препараты. Лечите по назначению врача.
Должно быть полоскание раствором с обезболивающим, бактерицидное средство.
автор варюшка андрюшкина • 17 ноября в 10:39
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
декатилен вчора був
Лепешечка• 17 ноября в 10:43
Не рискуйте, пусть пропустит одни соревнования. Ничего не случится, а то потом могут быть осложнения. Я так в детстве тоже с кашлем не- долеченым сьездила на олимпиаду, теперь всю жизнь бронхиты лечу. Немного простужусь и горло не болит, а сразу все в бронхи. И пока месяц не прокашляю ди4им кашлем он не проходит. Особенно в ковид была проблема. Только кашлянешь, все на тебя смотрят подозрительно. Не будешь же каждому объяснять , что это моя хронь месячная или полторамесячная
Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 ноября в 10:45
Ответ дляварюшка андрюшкина
декатилен вчора був
А сегодня?
Схеме лечения от врача следуйте. Это не раз, два выпили!
Я лечила сама кашель ребенку, не справлялась, пошли к врачу, выписала препараты на упор горла и носа, а не кашля.
автор варюшка андрюшкина • 17 ноября в 10:51
Дякую!
Перечитала симптоми ковід, дуже схоже...
Будемо вдома.
До лікаря на завтра були ще записани у пятницю
люблю_тортики• 17 ноября в 11:02
Не буває ’швидко’ при ГРВІ.
автор варюшка андрюшкина • 17 ноября в 11:10
а дуже треба, може є ліки, що добре працюють і швидко
Заела_пластинка• 17 ноября в 15:58
Які змагання, якщо дитина хвора?
За 2 дні горло не пройде. І дитина слабка і інших поїде заражати. Горло лікувати тиждень мінімум.
Відморожена• 18 ноября в 00:52
Бризкайте горло кожні 3 години евкаліптом.