Дорогі форумчани - хочу почути вашу думку, бо сильно вагаюся між двома варіантами кухні. Кухня біла акрилова, г-подібна, свій будинок. Верхні шкафчики під стелю, останній ряд верхніх шкафів глибиною 60 см, два перших ряди верхніх шкафів - глибиною 35 см. Холодильник з білим скляним фасадом, не вбудований. Вздовж стіни з вікном другого поверху шкафчиків не плануємо.
Різниця між обома варіантами - це спущений глибокий шкаф з правого боку верхнього ряду.
Проголосууйте будь-ласка, як краще - з цим шкафом чи без нього
Результат:
вже голосів:
65 (71.43%)
Фото 2 - без цього шкафчика
26 (28.57%)
Фото 1 - з спущеним навісним шкафчиком з правого боку
Всім дякую за участь в обговоренні - я прислухалася до Вас і вирішила замовити варіант 2.
P.S. Для всіх хто голосував за варіант 2 - у вас витончений дизайнерський смак, бо дизайнер відразу без вагань вказав саме на цей варіант.