Цикавенная• 18 августа 2018
Может отец отказаться от род. прав?
или только через суд можно лишить?
Тектоническая расческа.• 18 августа 2018
Только через суд. Но это не избавляет его от ответственности за ребёнка.
НашлаПерепискуМужа• 18 августа 2018
Может через суд в случае ’отрицательного’ ДНК-теста, при этом отказ полный - никаких алиментов.
Патриоточка• 18 августа 2018
Пусть отказывается и суд сразу его лишит, нотариально может заверить, но вы должны подать суд иметь доказательства что он не выполняет отцовские обязанности не платит алименты с ребёнком не занимается
Цикавенная
• 18 августа 2018
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
спасибо. о ДНК не подумала
а что он может подделать его?
КохайтесьЧорнобровi• 18 августа 2018
Ответ дляЦикавенная
спасибо. о ДНК не подумала
а что он может подделать его?
це не він робить, тому він підробити не може.
але вперше чую, щоб можна було позбутися батьківських обов’язків навіть в разі негативного тесту ДНК.
КохайтесьЧорнобровi• 18 августа 2018
Якщо чоловік не буде захищати свої батьківські права, то це, звісно, збільшить шанси позбавити його батьківських прав. Але в першу чергу захищаються права дитини бути вихованим і батьком і матір’ю, тому ЛИШЕ згоди батька недостатньо. Треба докази, що він шкодить дитині.
НашлаПерепискуМужа• 18 августа 2018
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Негативний тест показує, що чоловік реально не має ніякого відношення до дитини...
КохайтесьЧорнобровi• 18 августа 2018
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Біологічно і логічно - то одне.
але законодавством це не передбачено - це вже інше.
НашлаПерепискуМужа• 18 августа 2018
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Біологічно і логічно - то одне.
Тому суд.