Аноним_1533• 18 августа 2018
Прикорм після року
Сину 1,1. На 6 разовому режимі харчування, в.ч - вночі. Досі не встигли деякі продукти ввести. Питання: їх вводити так же як до року протягом 5-6 днів чи можна скоротити час?
А я на шпагате• 18 августа 2018
Які саме продукти?
В такому віці можна швидше. Але не за один раз.
Мода для народа• 18 августа 2018
зачем ночью? он что просит? дайте воды попить и не трогайте человека
Аноним_1533
• 18 августа 2018
Ответ дляА я на шпагате
Шо за звичка просити пораду і не відповідати!
Проснувся, відповідно випала з бесіди))) дякую за відповідь
Аноним_1533
• 18 августа 2018
Ответ дляМода для народа
Просить - не те слово))) ні вода, ні компот не допомогає, бутилка летить дуже далеко... Мабуть він з тих діток, що ночами любить попоїсти, хотілось би і нам постать, але якщо не дати суміш - то нічний сон припиняється до ранку))))
Покращена• 18 августа 2018
1 год - переход на общий стол. Вообще и до года совсем необязательно так осторожно вводить продукты, а уж после - вообще не пробоема, если ребенок не аллергик
Покращена• 18 августа 2018
Ночную еду отменяйте. И ребенку она не нужна, и уж тем более родителям. Пару дней будет привыкать, а потом обходиться водичкой и спать крепче