Русская Богатырша• 04 октября 2013
Дитячий лікар
ПОчну з самого початку щоб була ясна картина: після 8 березня цього року доця 5 років захворіла. Почалося все з банальних соплів які тривали тиждень, потім додався кашель і температура 40, а ще перед соплями напухли лімфовузли. пішли до лікаря, нам там приписали звичайно кучу ліків + антибіотики. Діагноз буб ларинготрахеіт, аденоїдіт (було запалення через затяжні соплі) і ще забула як називається, що пов*язано з лімфовузлами. ми пролікувалися, все майже пройшло і захворів наш папа. так як був ослаблений імунітет, то в малої пішло знов все по новому. найбільше наш мучав кашель. так наша хвороба затягнулася на 2 міс. після одужання наш лікар назеачила нам аналізи на лямблії, глисти, цитомегаловірус і герпес. у нас підтвердилися герпес, цитомегаловірус і лямблії. Лямблії ми пролікували, аналізи повторні треба здати перед новим роком. а герпес і цитомегаловірус був в дуже активній формі (лікар сказала, що ми тільки десь його отримали і тому так сильно і затяжно захворіли, бо в нас таке перший раз). назначили нам лікування, яке буде тривати ще до кінця року. але 2 тижні назад ми знов захворіли і знов все почаося з запалених лімфовузлів. цей раз звичайно обійшлося без такої шокової терапії. кашлю вже зараз немає, трішки соплі залишилися, але лімфовузли запалилися з новою силою. а лікар наш поїхав за границю на 3 міс. і звязку з нею немає, а ці лімфовузли мене напрянають, бо щось неясне твориться в організмі.
Дівчата, порадьте лікаря, який бажано може додому приїхати. КИЇВ. Бо я вже не знаю що робити.
Я Главная• 04 октября 2013
Езжайте в нормальную больницу со всеми анализами,имхо.Кровь сдавали общий?
Русская Богатырша
• 04 октября 2013
Ответ дляЯ Главная
здавали міс. назад, все ОК
Русская Богатырша
• 04 октября 2013
Ответ дляЯ Главная
при чем тут месяц назад,я имею ввиду сейчас, когда заболела
якщо на кожні соплі пренесені з садка бігти аналіз крові здавати, то життя не буде.
Я Главная• 04 октября 2013
Ответ дляРусская Богатырша
с таким подходом зачем сейчас врача искать,ждите своего
вас же лимфоузлы беспокоят,аа не сопли
Русская Богатырша
• 04 октября 2013
Ответ дляЯ Главная
вас же лимфоузлы беспокоят,аа не сопли
ну якщо вам доставляє задоволення таскати свою дитину по лабораторіях, де ще більше чіхають і кашляють, то будь-ласка.
цей раз нам при соплях ніхто аналіз крові не назначив.
Тому і шукаю лікаря зараз, бо питання лімфовузли. і кожен лікар назначає свої аналізи комусь потрібно одне, комусь інше.