Розвідка Маші• Изменено вчера в 18:25
Полякова права? Чи не права?
Всі соц. мережі мої гулять - вчора навіть Стерненко записав відео, яка вона небезпечна і не на часі і не права.
А от Сумська сказала - я з тобою.
Давайте проголосуємо - ви погоджуєтесь?
А от Сумська сказала - я з тобою.
Давайте проголосуємо - ви погоджуєтесь?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я з нею
Матрьошка розганяє зраду
ЗновЗдоров• 2 часа назад
Ответ дляРозвідка Маші
Ну мені цікаво. Судячи з друзів - більш за всіх проти неї саме військові, волонтери, всі, хто дуже дотичні до війни.
А ті, хто виїхав - за неї.
выехавшим больше нравитсяя мнение рээфии, хорошие русские вроде хорошие, но они любят путлера и рф из далека
Щось не спиться• 2 часа назад
права, поэтому всех ботов, штурмовиков барбершопов и других медийных персон подняли, чтобы отвлечь внимание от ее слов
Срочнокпсихологу• 2 часа назад
Ответ дляРозвідка Маші
В мене серед друзів думки розділились. Дуже сильно. Половина скаженіє - що її треба бойкотувати і вона росіянська (знайомий з Азову запостив взагалі купу мемів про неї), друга половина - типу - дякуємо.
Цікаво як тут.
Так а шо сказала?
Стефанія• 2 часа назад
Что тут скажешь, если война не заканчивается, значит кому-то это выгодно, как говорил классик, все помнят как после контрнаступа Залужного сняли, Когда начали отрезать Крым и выносить НПЗ сняли Федорова, я не утверждаю что Федоров и Залужный святые, просто кто-то очень не хочет чтоб у людей была какая-то надежда не связанная с его именем, Полякова ничего нового не сказала, если люди еще не понимают что они выбрали в 19-м году то кто им доктор
Дайте вподобайок• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Це різні статуси.
Так отож. Ви навіть не розрізняєте ці статуси. Прочитайте,що ви написали.
ДинамоКит• 2 часа назад
Ответ дляРозвідка Маші
А ті, хто виїхав - за неї.
ДинамоКит• 2 часа назад
Ответ дляАноним_1857
Она приспособленка
Сидела пять лет в подвале и не видела, а тут прозрела вдруг?
А ВООБЩЕ, я не верю что эти пидарасики шоумены что-то сами говорят - кто-то дал отмашку, вот она и выдала.
Готовят нас ’ все пропало’ , Войну будут сворачивать типа по желанию народа. Вот и закинули повод , тцк - это ж насущно!
Мадам- майбутня преЗЕдент??
Скоро_вчера• 2 часа назад
Ответ дляПримарочка
Меня удивляет как люди слушали и услышали что-то свое и давай Полякову на руках носить.
Полякова жаловалась на хейт, который ей прилетает постоянно. В последний раз за проходку с геем из раши, который с Собчак в десна целуется.
Так вот Полякова возмущена что она не может ходить с кем хочет, потому что ее хейтят это и за другое и за все и это якобы превращает страну в концлагерь.
Она ни слова не сказала против власти или о власти. Еще бы. Ведь она агитировала за Зеленского и работала годами в его проектах.
Она также ни словом не обмолвилась про брони для артистов. Ей просто не нравится что ее системно ху@сосят с соц сетях. А так ей все подходит. Ей нынешняя власть никак жить не мешает. А ну еще ее за гастроли в раше после 2014 не допускают на Евровидение. Это ей тоже сильно не нравится. А народ, который сутками в соц сетях обсуждает что угодно без ограничений вдруг расслышал в словах Поляковой что-то что она не имела ввиду.
Кстати, Рамину ху@есосят точно также.
Мне вообще кажется она подхватила волну Приходько специально- она недавно видео очередное эмоциональное записала ,многие поддержали а тут нате Оля ротик открыла...что несделаешь ради успеха...но пускай может раскачается хвиля и хоть что-то станет на свои места.
Дайте вподобайок• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Якшо проходиш бзвп ти вже військовозобов´язаний, можуть визвати на службу. Тобі навіть не треба бути військовослужбовцем і підписувати контракт
Ви написали,що мобілізувались. Насправді забрехались. Хоча,чого від ботні чекати.
БоХатая• 1 час назад
Ответ дляРозвідка Маші
А ті, хто виїхав - за неї.
А в чому вони саме проти? Що їм не сподобалось чи що вона не так сказала? Вона молодець, у неї є своч думка і вона не боїться говорити її вголос!
Ответ дляДайте вподобайок
Яке протиріччя? Одне другому не суперечить. Я військовослужбовець на війні, тепер військовозобовязана по жизні. До того у мене не було статусу зобов´язаної, у мене ні спеціальності, нічого до армії стосунку не мало
Дайте вподобайок• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Суперечить. Може бути лише один статус. Військовослужбовець не є військовозобов´язаним. При мобілізації статус змінюється. На якій війні? На форумах воюєш?
Ответ дляДайте вподобайок
Ой боже. Начитались чатів жипіті і умнічаєте
Зобов´язаний ти з моменту набуття цього статусу і до 60 років якшо нічого не поміняєця. І Якшо зі здоровлям все в порядку. Це як хронічна хвороба. Вона з тобою на все життя майже. Ти можеш ніколи не служити навіть і все життя бути зобов´язаним.
Військовослужбовцем ти є тіки на воєнній службі. Статус зобов´язаний це хронічна хвороба, службовець це коли вона загострилася. Одне другому не суперечить. Це одна і та сама хвороба
Ответ дляДайте вподобайок
Непонятно до чого ви причепились. У мене ніколи не було статусу зобов´язана. Я про це писала. На службі я цей статус набула тепер він зі мною до кінця життя. Це мається на увазі. Звільнившись зі служби, я тепер буду причетна до армії і можу бути покликана навіть попри своє бажання
Не знаю як вам ше пояснити. Цей статус зі мною на все життя. Про це йшлося
Якшо ви не розумієте, то може вам школу закінчити перше?