Моль Молливна• 20 августа 2018

Вчитися ніколи не пізно. Але чи варто?

Раніше я працювала інженером в Укртелекомі. Пішла в декрет, потім обставини склались так, що змушена була звільнитись. Вже пів року підробляю через інтернет, але заробітки дуже не постійні. Тому вирішила здобути якусь професію простішу по наданню послуг, зупинилась на професії перукаря. Живу в маленькому містечку, 7000 населення. Стрижки коштують дешево 60-80 грн, але стрижуть всі як по шаблону. Креативу і фантазії в місцевих перукарів 0. На курси потрібно їздити в обл. центр, кожен день зранку їдеш - ввечері приїзджаеш. Тривалість 1,5 місяці. Все разом, курси, дорога мені десь обійдеться в 10 тис. Діти будуть від того страждати точно, бо мене будуть бачити рідко.
Тепер скажіть чи воно мені дійсно треба? Після курсів можливо стати добрим перукарем?
Мені 36р
ОченьПриятно-Царь• 20 августа 2018
1.5не срок,чтоб переживать ,что страдают дети. Я б пошла

Правильно_Валерчик• 20 августа 2018
Подруга в 45 выучилась на парикмахера, очень довольна.
julia_kid• 20 августа 2018
Как минимум для общего развития , особенно после декрета . А там посмотрите , как пойдёт .
Уходя дверю не хлопать• 20 августа 2018
Моя знакомая тоже в таком возрасте отучилась на парикмахера, посещала мастер-классы, теперь от клиентов отбоя нет, очереди что не вклиниться!
Дерзайте! Учиться никогда не поздно!
Миллион АлыхРос• 21 августа 2018
36 это вообще молодой возраст, переучиться вполне можно на кого хочешь
Реанимация• 21 августа 2018
Полтора месяца это ерунда. Главное желание развиваться. Чтоб не быть как эти остальные парикмахеры. В моем городе 14000 та же ситуация. Парикмахеров куча, продвинутых 0.
Слава Українi• 21 августа 2018
Автор, а хист у Вас есть?)
Я много лет думала переучиться на парикмахера, но боюсь , руки не с того места((
Мурзилка• 21 августа 2018
Спробуйте когось постригли до курсів. Або сподобається або відверне. У декого руки і за 20 років практики так і не стоять до перукаря кого діла...