Аноним_1569• 21 августа 2018
Заблокували у Вайбері ((((
Мене заблокували у Вайбері, ніби за розсилання спаму...
Насправді скидала своїм клієнтам ссилку на групу у Вайбер.
Тепер надсилати повідомлення взагалі не можу ((( тільки читаю, що пишуть мені.
В кого так було, вони на довго блокують?
Неприємно до сліз(((
Сирот@ К@з@н@ск@я• 21 августа 2018
А зачем всем ссылку кидать на группу? Не проще создать было группу и туда всех добавить?
Аноним_1569
• 21 августа 2018
Ответ дляСирот@ К@з@н@ск@я
Зараз нова система, Вайбер дав можливість створювати спвльноти з необмеженою кількістю учасників. Але долучатися вони повинні самі, я вже не можу долучати, як у старій версії. Тільки маю можливість пошмрювати ссилку, ось і напоширювала(((
Аноним_1569
• 21 августа 2018
Доречі, ссилку скидала виключно тим, з ким мала переписку і хто був миїм клієнтом. Так що будьте обережні!
Редиска Я• 21 августа 2018
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Было такое ! Пишите им в тех поддержку, пришлось 2 р писать, разбанили, но за след бан сказали навечно заблокируют .
Така ай-я-яй• 21 августа 2018
я тоже писала в техподдержку, быстро разблокировали (до суток прошло времени)
Аноним_1569
• 21 августа 2018
Ответ дляТака ай-я-яй
Дякую, а куди писати?
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
потому что надо иногда интересоваться у клиентов, а надо ли им ваше предложение
я бы тоже заблокировала. если бы мне от продавана, у которого я когда-то что-то купила, начали сыпаться ссылки
rodina2012• 21 августа 2018
Ответ дляРедиска Я
а меня не разбанили. Писала им несколько раз, . Случайно создала группу ( не туда нажала) , сразу жалобщики нашлись, хотя я сразу написала в группе, что случайно- вайбер забанил навечно. Пришлось другой номер подключать.
Аноним_1569
• 21 августа 2018
Ответ дляrodina2012
Ого... Для продавців це просто жесть

Аноним_1569
• 21 августа 2018
Ответ дляQueste
Чому Ви така зла, хто Вас образив?)
На мене ніхто не жалівся, і всі 100 чоловік добавились в групу, а далі прийшло повідомлення від Вайбер ’надмірна активність’, так що Ваше припущення мімо
Не будь КакСвета• 22 августа 2018
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Чому Ви така зла, хто Вас образив?)
добавте мене в групу