Тюрюнь_Тюнь• 31 августа 2018
Неприємно, ситуація з чоловіком!
Живем вже 7 років, його більше нема ніж є, така робота, зараз вдома, дитина захворіла і видно я від неї заразився, відчула що мене сильно морозить, встати з ліжка не можу, попросила принести градусник, він приніс, я поклала градусник і попросила чоловіка посвітити телефоном, щоб глянути скільки, бо мого не було біля мене, його телефон теж був на зарядці та він сказав що вдруге вставати не буде! Мене трясло, коли заставила себе встати побачила що 39, та вже по ліки піти не змогла, попросила чоловіка, він сказав добре і.... і заснув. Блін, вже другий день про це думаю, це норма для чоловіків чи ні, і мій справжня свиня (
Аноним_1431• 31 августа 2018
Я повредила ногу и не могла ходить, не могла встать с кровати. Муж утром встали и пошел на работу, а я осталась дома с двумя детьми - один грудничок, другому 4 года. Считаю его предателем
Дикая Роза• 31 августа 2018
Ответ дляЯ не тону
Не норма, но таких свиней много
Мы бабы любим св... й
А нормальные мужчины нам кажутся скучными- он бы вызвал скорую.
А ваш проявил жёсткий мужской характер!!! - и сказал как отрезал- что второй раз невстану с кресла. Утэто мужик я понимаю- сопли не разводит!
без обид
Мы бабы любим св... й
без обид