Розавенная• 31 августа 2018
А как Вы относитесь у УЗИ на ранних сроках?
Интересно почитать Ваш опыт
На каком сроке пошли первый раз на УЗИ
Если не пошли, расскажите как приняли такое решение, и как отреагировали близкие (муж)
ведь сейчас принято, только полосочки увидел и бегом на узи
Кто против, почему?
Мое мнение, если ничего не болит и не беспокоит на ранних сроках, то первые 12-14 недель лучше воздержаться от данного вида исследования!
А что скажите Вы?
На каком сроке пошли первый раз на УЗИ
Кто против, почему?
А что скажите Вы?
Результат:
вже голосів:
51 (78.46%)
За УЗИ на ранних сроках
11 (16.92%)
Против УЗИ на ранних сроках
3 (4.62%)
Посмотреть результат
Обращеница• 01 сентября 2018
Ответ дляБочка порохУ
дуже добре знаю весь спектр електромагнітних хвиль і ту таблицю, що ви представили.
і будь яка з цих ел.магн.хвиль присутня навколо нас постійно. але одна справа, коли це розсіяне проширення. і інша справа, коли це направлена хвиля на певну зону! в такій ситуації може бути користь - наприклад, такими хвилями можуть прибирати спайки при безплідді, дробити камні в нирках... а може бути і шкода! коли говорити про УЗД на ранніх термінах і його вплив на сам ембріон!
для матері тут користь - в тому, що вона може бути впевнена в стані вагітності, в тому, що це маткова вагітність. але для дитини - це шкода - бо як результат іде неправильна закладка певних органів і систем дитини. і потім після народження ви стикаєтесь через декілька років з якимись захворюваннями і вважаєте їх генетичними поломками, але звідки вони? можна писати ще багато, але тут почнуть вже і інши вважати мене дивною.
але зверніть увагу лише на одну річ: чому при лікуванні застуди під час вагітності, кожна з вагітних - перевіряє, чи дозволені ці ліки під час вагітності? а коли робить УЗД, то ніхто не цікавиться тим, що не має проведених досліджень про вплив УЗД на ембріон!?
Сотни тысяч здоровых детей рождаются, не несите бред. И снаружи и внутри и вдоль и поперёк
Розавенная
• 03 сентября 2018
Ответ дляДодекаэдр
А в 19 недель УЗИ уже не перегревает ткани плода?

Тук тук совсем? Перегревает, но это приносит такого вреда, как на ранних стадиях развития