КИЕВ_ОБОЛОНЬ_МИНСКАЯ! Только что, угнана из под дома машина #KIA c номером АА2351ТК, по любой инфо пишите плиз мне, телефон для связи 0975347728, может стоит где без номеров уже.
Ответ дляoksanav
Хай все закінчиться добре. Зі свого досвіду пораджу зараз брати когось із друзів на машині і по-максимуму об’їжджати найближчі двори. Вона найбільш вірогідно відстоюється там з поміняними номерами. обшукайте все в радіусі 2 км. Наші друзі так свою знайшли.
дякую, вже все обійшли((