Вітаю, товариство! Не можну знайти переклад українскьою Барто "Я выросла". Може, має хтось? Буду вдячна!
Ответ дляЦікавинка
Ну так, мені, - філологу, не перейматись, бачачи таке невігластво...(((
Ну тоді ваше каміння повинно було б летіти в мене першим)))
Ответ дляЦікавинка
За АгнЕю? :) Ви ж культурно визнали свою помилку, авжеж?)))) До слова, ця Агнія Барто - Гетель Леейбівна Волова)) Так краще звучиь, як на мене))
Як же це вимовити?))
Ответ дляNoel
На украинском языке Агния переводится как Агнея? Или у автора опечатка?
Очепяталася я, очяепяталася)) И там, и там Агния - Агнія.