Марс атакует• 24 сентября 2018
субсидія - порадьте, будь ласка.
Ситуація така:
мама проживає у іншому місті - там прописана мама і я з двома малими дітками.
мій чоловік проживає у іншому місті, і я з ним.
Мама оформляє субсидію. Тобто вона і була у неї - якось автом продовжувалась. А тепер сказали мамі в ЖЕК щоб вона принесла довідку про доходи МОГО чоловіка і що він у тому місті сплачує комуналку.
Чи правомірно вони вимагають ці довідки? бо я щось не розумію, при чому тут мій чоловік до маминої квартири.
Дякую)
Пленница SexShop-а!• 24 сентября 2018
Ответ дляМарс атакует
а чи обовязкова довідка про доходи? чи можна обійтись довідкою з ЖЕКу, що чоловік тут оплачує комуналку.
дык, Вы с детьми и мужем - одна семья)
теперь маме либо не насчитают сладенькую субсидию , исходя из её и Ваших доходов с учетом норм потребления на вас 2-х и 2-х малолетних детей, либо посчитают с учетом доходов мужа.
Пиу!Пиу!• 24 сентября 2018
Девушки, читаю закон и ещё больше запутываюсь, в нем один абзац противоречит другому. Я тоже с мужем и сыном прописаны у мамы, но фактически там не живём и никогда не жили. Раньше приносили справки с работы с другого города, и этого было достаточно, а сейчас что? Вот абзац из закона - За рішенням комісії доходи членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично за даною адресою не проживають, в сукупний дохід домогосподарства не враховуються. Рішення комісії в такому випадку приймається з урахуванням норм, зазначених в абзаці десятому пункту 7 цього Положення, і не може поширюватися на випадок, визначений в абзаці третьому цього пункту. Так будут или нет засчитываться наши доходы? Может кто то может разъяснить ситуацию.
Меряю от 0• 24 сентября 2018
если Вы с мужем прописаны в разных местах, то доход считают два раза: Ваш ему, его Вам, при этом расход ресурсов на того, кто не прописан, не считается, так мне объясняли