НашлаПерепискуМужа• 24 сентября 2018
Ребристые ногти - от недостатка железа?
Гемоглобин по нижней границе. Если начну пить железо, проблема пройдет? У кого было?
ПростоБелка• 24 сентября 2018
У меня всю жизнь такие.
Слышала два варианта причины, это зубы и печень.
Не знаю, какой из них верный, у меня обе проблемы присутствуют
Дама_с_коготками• 24 сентября 2018
У меня такие ногти всю жизнь. Гемоглобин добро в норме. С зубами и печенью тоже все ок. Не всю же жизнь проблемы с зубами и печенью
просто такие ногти и все.
НашлаПерепискуМужа
• 24 сентября 2018
Ответ дляЛюблю Поумничать
а сахар и печень в норме?
Да
ИзЮмрудная• 24 сентября 2018
У меня всю жизнь ноготь на большом пальце был как стиральная доска, мне 36 лет.
Летом я родила первого ребёнка и ноготь стал гладкий полностью. То есть, гормоны как-то повлияли на него.
НашлаПерепискуМужа
• 24 сентября 2018
Ответ дляПростоБелка
У меня всю жизнь такие.
А зубы при чем?
МЕСТО_Встречи• 24 сентября 2018
У мене такі нігті, і гемоглобін, і ферітін низькі. Можливо, збіг. З печінкою все чудово. Зуби на нігті ніяк не впливають.
НашлаПерепискуМужа
• 24 сентября 2018
Ответ дляИзЮмрудная
Ого. У меня детей нет. Надо планировать))
НашлаПерепискуМужа
• 24 сентября 2018
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Який у вас феритин? Я його ніколи не здавала, але про приховану анемію чула не раз. У мене гемоглобін 122, самопочуття і вигляд не айс. Шкіра настількки бліда, що аж зеленувата, волосся почало сипатися, губи облазять (хейліт), вульва свербить. Вирішила зайнятися собою, феритин здавати не буду, одразу почну пити залізо. Ще й самопочуття та працездатність бажають кращого, в голові вертольоти.
МЕСТО_Встречи• 24 сентября 2018
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Феритин - 3 !!! я була в шоці, це не просто низький, це нижчий за плінтус. Просто з ніг валилася, засинала серед лекції, яку читала. Пропила гіно-тардиферон декілька місяців - самопочуття значно поліпшилося, волосся перестало випадати, бадьорішою стала однозначно.
НашлаПерепискуМужа
• 24 сентября 2018
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я замовила айхербівське 21st Century, 65 мг. Питиму разом з фолієвою кислотою 400 мкг та аскорбіновою килсотою (50 мг). Гіно-тардиферон саме з цього і складається начебто.