25 сентября 2018

Який аромат Ви “одягнули” сьогодні?

Montale Day Dreams
ARAIL 25 сентября 2018
Kelly Caleche Hermеs
Горськ 25 сентября 2018
Ніна річі
Feel good 25 сентября 2018
Fame. Lady Gaga.
lenozka 25 сентября 2018
Молекула ексцентрик2
автор РойЛеля 25 сентября 2018
Ответ дляГорськ
Ніна річі
вибачтe за питання, алe скільки вам років?
Я дужe люблю Ніну Річі, алe асоціюється вона в мeнe з жінками за 50 років. Ніби як молодь такі солодкі нe обирає
Acida 25 сентября 2018
lacoste pour femme
Тютёха 25 сентября 2018
А что вам дадут ответы?
Горськ 25 сентября 2018
Мені 40,в мене la tentation nina.
Счастливая Счастливая 25 сентября 2018
Valentino Rock´n Rose
Жменя125 25 сентября 2018
Tobacco vanille Tom Ford
бу ба бу ба бу 25 сентября 2018
Хьюго босс , Зе шент интенс.
автор РойЛеля 25 сентября 2018
Ответ дляТютёха
А что вам дадут ответы?
Побачу актуальність ароматів сьогодні, відносно моді, порі року і погоді.
Мeні подобається аналізувати для сeбe такі момeнти. Всі аромати нe пeрeнюхати і нe запам´ятати, орієнтуюсь по сeзону, коли підбираю
apricus_86 25 сентября 2018
Chanel modemuasel
Olyptica 25 сентября 2018
Moschino - I Love Love
Natali8377 25 сентября 2018
у мене банально - Light Blue intense. Хочу Montale - Soleil de Capri.
helena81 25 сентября 2018
MARC JACOBS DAISY
sell 25 сентября 2018
Шалимар Герлен
Еllena 25 сентября 2018
Андромеду
Malaga_wine 25 сентября 2018
Ответ дляЗначит надо
вибачтe за питання, алe скільки вам років?
Я дужe люблю Ніну Річі, алe асоціюється вона в мeнe з жінками за 50 років. Ніби як молодь такі солодкі нe обирає
Це такий жарт? Я вперше яблуко від Ніни Річчі почула на своїй однокурсниці, їй було 19 років :)
Навпаки, мені здається, чим старше тим більш елегантні аромати пасують, несолодкі
Malaga_wine 25 сентября 2018
Jo Malone - Blue Agava&Cocoa, до речі, вперше про нього почула у одній з таких тем
Поки пробую відливант
yeskova 25 сентября 2018
Gucci flora
ARAIL 25 сентября 2018
Ответ дляЗначит надо
вибачтe за питання, алe скільки вам років?
Я дужe люблю Ніну Річі, алe асоціюється вона в мeнe з жінками за 50 років. Ніби як молодь такі солодкі нe обирає
Не соглашусь. Я пользовалась давно духами из этой серии: все были яркие, молодежные, интересные.
tushka123 25 сентября 2018
Хлою
Нукка 25 сентября 2018
сегодня Том Форд Ноир
в последнее время чередую их, или Том Форд Блэк Орхид, или Монталь Свит Пеони
а любимые Монталь Велвет Флауэрс)
tarveldy 25 сентября 2018
Moschino Glamour
tkach_elena 25 сентября 2018
Dior Jadore
oksole81 25 сентября 2018
Givenchy Ange ou Demon Le Secret, хотя он мне больше нравится летом, но вот сегодня почему то захотелось.
Olgapotapenko 25 сентября 2018
Burberry Brit
катерина12009 25 сентября 2018
Tom ford tobacco vanile
Домиора 25 сентября 2018
John Varvatos and Paloma Picasso