Добротная• 25 сентября 2018

Чоловік загубив обручку(((

Чоловік загубив обручку((( всі кажуть що це дуже погана прикмета, і що тепер робити? просто купити йому іншу, чи здати свою і купити пару, і це ж не просто прикраса, ми вінчались з ними, а тепер як?((((
harchushyn• 25 сентября 2018
Ответ дляДобротная
Тобто, ви вважаєте що обручка це забобон, просто весільний атрибут, який нічого неозначає, який можна мало чи не на прокат взяти, як сукню?
Заборон- це вірити,що ваше щастя і життя залежить від втрати обручки.
Ваш страх полягає в чому?
Озвучте
ЛюбимаЯНЬ• 25 сентября 2018
не забивайте голову дурницями, це всього лише прикраса, я свою загубила - купила іншу, на чоловіка його стала замалою, теж іншу купив