Мэри Попкинс• 27 сентября 2018

Це жах!

Це ж як потрібно себе не поважати ,щоб познайомитися на СЗ з черговим отброском,який заливає в вуха що чекає на розлучення,і в той самий день притягнути його до себе жити.І вмирає як остання дурепа ,від того що він їй
сказав в цей вечір що любить і вже зараз хоче на ній одружуватися.Розум прийде до дурепи чи ні?І вже дзвонить в Рагс ,і питає що потрібно для шлюбу з іноземцем.Він ляпнув,і більше нічого.І вже перевозить манатки до неї,бо сам не має де жити .Вона також знімає ,але готова на все щоб з кимось жити ,спати .Боже яке дурне. Це діагноз лиш би з ким?Ця писанина не про мене,якщо що.Сестра.
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Дурепі 35 років.

Бесконечность-не предел• 27 сентября 2018
Точно дурепа. Ну или так сложно одной. Сколько лет сестре?
Ответ дляМэри Попкинс
Дурепі 35 років.
Не была замужем? Дети есть?
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
І знову буде втікати ,міняти квартиру,щоб прибили чи неприрізали.
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Ответ дляБесконечность-не предел
Не была замужем? Дети есть?
Заміжня не була дітей немає.В житті не було жодного романтичного побення!!!!!¡Тільки зразу в койку,з отбросками .Дівчата зараз серце зупиниться в мене.Там клініка?
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Ответ дляБесконечность-не предел
Архидейка• 27 сентября 2018
Уже была одна тема о сестре от вас.Вам ж написали отстать от сестры.
Шиворот Навыворот• 27 сентября 2018
Ответ дляМэри Попкинс
Клініка. Забийте. Піся виросла, а мозок ні(( живіть своїм життям.
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Ответ дляАрхидейка
Ніхто до неї не пристає.Сама до нас пристає .І не дає спокою.Дзвонить серед ночі і плаче щоб її хтось забрав бо черговий хахаль її чуть прибив,це нормально?Поки не дасть нам спокою і не буде вмішувати в свої проблеми ,до тих пір буде ця тема піднята.Або закрита разом з дверима.

Jellka• 27 сентября 2018
Тримайтеся, схоже це тільки початок.
Чу Ча• 27 сентября 2018
Ответ дляМэри Попкинс
Вот не нужно было ее спасать и вытягивать. Есть такая категория дур, но виновато окружение - помогают, тянут, спасают. Получила бы раз по фейсу от очередного хахаля, не получила бы денег от родителей, то сразу бы поумнела. Бабе 35 лет, чай не подросток, пора бы и мозги включать.
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Ответ дляJellka
Тримайтеся, схоже це тільки початок.
Ви що серйозно?Як це початок?Вона вже всі печінки з´їла всі родині.А що далі?
Аноним_1488• 27 сентября 2018
А з якої країни іноземець?
Аноним_1488• 27 сентября 2018
Може з Швейцарії?
Остановщица• 27 сентября 2018
Ответ дляМэри Попкинс
Вам, автор, можно только посочувствовать. И у вас два варианта - либо все это терпеть, выручать сестру из всех переделок, либо сказать ей жесткое ’нет’ и перестать помогать. Но тогда есть опасность полностью прекратить отношения. И более того, лишиться сестры, если ее очередной хахаль ее действительно прибьет. Сможете ли вы себе это простить?
Может попробовать сводить сестру к психологу, т.к. по вашим описаниям - у нее серьезные проблемы с самооценкой и восприятием себя.
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Ответ дляАноним_1488
А з якої країни іноземець?
Та фіг,вибачте....його знає?Каже що з Англії,чи то Австрії.
Сфера влияния• 27 сентября 2018
Ответ дляМэри Попкинс
Дурепі 35 років.
Ей хочется счастья и мотни в доме. Предложите лучше вариант, она быстро прозреет.
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Ответ дляОстановщица
Поки зо думаємо всією сім´єю.Як з нею поступати .Там не допоможе ,тому що плюс бо всього вона істеричка,буде таблетки пити ,чи вішатися ...ну так тримати всіх в тонусі..
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Ответ дляСфера влияния
Мама їй сказала що не це неморядно і т.д.Вона у відповідь говорить що всі кому за 60 такої думки,а молоді всі її б підтримали .Таку поведінку.

автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
´´´´непорядно
Слоник-тоник• 27 сентября 2018
Ответ дляМэри Попкинс
Дурепі 35 років.
последний шанс что ли, что так вцепилась. У меня мама такая. Ну а че.. на ошибках учатся. Ну вдруг правда любовь, можно же верить в сказку?))
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Ответ дляСлоник-тоник
це вже 100000000000000люов,і кожен раз з наслідками жахливими,так далі.Де вона їх знаходить ?
Остановщица• 27 сентября 2018
Ответ дляМэри Попкинс
Не будет она таблетки пить и вешаться - такие люди любят работать на публику. Если публики нет или она не реагирует - человек перестает выступать. Не реагируйте на ее выступления.
наКоблучках• 27 сентября 2018
Ответ дляМэри Попкинс
а дальше кредит на ее имя, потому что у него в банке миллионы, но он сейчас снять не сможет, а потом все обязательно отдаст....
история из жизни кумы... когла сумма долгов перевалила за 500000 у нее открылись глазки... сейчас плачет и платит, а что нашло себе новую жертву
Перемелица• 27 сентября 2018
Это у вашей сестры 5-ро детей и долгов на 300 тыс? ВЫ ей уже сказали, что не будете больше ее спонсировать?
автор Мэри Попкинс • 27 сентября 2018
Ответ дляПеремелица
Це моя тема була.Але можливо Ви не уважно прочитали.Я образно написала,що вона вже спланувала з хахалем 5 дітей,а він тим часм втік.А борги є .Сказали .От тільки толку немає від того.Вона як ярмо якесь.
Дніпрянка• 27 сентября 2018
Ответ дляМэри Попкинс
Спокійно сказати ’Ти вже доросла, вішайчя чи пиц таблетки, ми викличемо психбригаду чи Швидку, по ситуації’.
У вас самих клинч розуму, ви ніяк не повірите, що вона доросла людина. А вона навзаєм вам палко це доводить абсурдними вчинками.
Оля_с_киркою• 27 сентября 2018
опять вы?
вы или тролите
или настолько ненавидите сестру что готовы каждый день про нее тут темы создавать (Какая она дура)