Доньці 3 роки, на вихід хочу купити якісь гарненькі, в них звичайно не будемо шльопать по слякоті і снігопадах, то не переймаюсь, а от в яких гулять і в садок - не знаю(( підкажіть бюджетні , щоб не воняли китаєм і обов´язково не протікали, бо моя непосидючка , всі калюжі зимою найде! Може хтось натрапив на такі минулого року.
VasylenkoN• 05 октября 2018
У нас Демар. Ось такі
Не протікають. Перевірено калюжами. Але вони максимум до -5.